Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid, de egészséges, vagy...

Rövid, de egészséges, vagy hosszú, de töredezett haj?

Figyelt kérdés
pár hónapja tépettre vágattam a hajam, a vállamtól lefelé. Olyan szinten meg lett tépve, hogy kb minden magasságban végződnek hajszálak, és ha egy kicsit is töredezett a hajszálak vége, olyan, mintha válltól lefelé szét lenne töredezve. Nem tudom, mit csináljak. Ha újra egy vonalba vágatom, megint egy csomó idő, mire megnő. Ti hogy döntenétek?
2016. okt. 29. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez vt a problémám, én a türelmességet választottam a "hajmészárszék" helyett, és 2 havi rendszerességgel vágatattam a hajam, amíg össze nem nőtt....kb 2és fél-3 év volt mire nagyjából normális lett....addig meg mindig beolajoztam a végét, és úgy nem látszott, hogy szálkás
2016. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Véleményem szerint vágasd le. Persze van megoldás hogy ne legyen töredezett, de hamarabb visszanő a vágás után és legalább 100% hogy szép lesz. És ki tudja lehet hogy jól fog állni.
2016. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő ollóval vágták le vagy az ollót kezelte rosszúl a fodrászod, váltsad le.

Ha nem akarod felnyírni a hajadat, akkor ugyanúgy a rétegeknek megfelelően azokat rövidítsed a fodrásszal.

Nagyon sok múlik egy jó ollón is vagy a kezelőjén. Hobbi fodrászkodom s magamnak is vágtam az összes hajam évek óta.

23-N

2016. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!