Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme ránctalanító dolgokkal foglalkozni?

Figyelt kérdés

37 leszek decemberben.Két gyermekem van.Sajnos külön mente a páromtól,és megviselt.Fogytam is rövid idő alatt 10 kilót.Fizikai munkát is végzek,tehát most nehezebben hízok.Eddig sima voltam,és a szemem körül most is az vagyok.Mostanában vettem észre ráncot a szám körül,mikor mosolygok.Kicsit gyűrődik,de nem feltűnő.

Attól félek,ha elkezdek erősebb krémet használni ,akkor többet fog ártani,mint használni.Például hozzászokik a bőröm,és egyre erősebb kell.Egyébként érzékeny,és kombinált bőröm van.Eddig vizes állagú gyógyszertári krémet használtam.Ha nagyon hideg van,akkor babakrémet vagy Níveát.Ezekre nem vagyok allergiás.

Esetleg igyak több vizet,és fogyasszak több vitamint?Minimális ránc visszataszító??Véleményt kérek.


2016. okt. 29. 21:08
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
A mimikai ráncokkal nem nagyon tudnak a ránctalanító termékek sem mit kezdeni. Mosolyogj kevesebbet, az a biztos. Egy darab ránctalanító krém nem fog ránctalanítani, ha mellette nem használsz fényvédőt, és ha a többi bőrápoló cuccod rossz, nem jó, ártalmas, nem a bőrödnek megfelelő, irritál, stb. Egy jó termékhez a bőröd NEM FOG hozzászokni. Ahogy a szervezeted se mondja három hónap után, hogy ohhh, jó ez a brokkoli, de mosmá' nem kell. ha valami jó a bőrnek, az húsz év múlva is jobb lesz, maximum olyan fordulhat elő, hogy ha a bőrtípusod változik ,mondjuk az évszak miatt, akkor pl. a nyári hidratáló nem lesz elég télen vagy valami hasonló. A megfelelő folyadék és vitamin mindenképpen hasznos, de a bőrt kívülről sem árt védeni és ápolni. A legjobb ráncmegelőző a fényvédő, szerezz be egy jót, és használd minden nap. A többi meg igazából pénztárca kérdése. A retinol, c-vitamin E vitamin, niacinamid, pepdides hatóanyagok elég jók.
2016. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyáron használok fényvédőt.A legtöbb ránctalanító cucctól tényleg kipöttyösödök.
2016. okt. 29. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes masszírozni is az arcot,kisimítja javul a vérkeringés is.
2016. okt. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyám s barátnője(aki vegyész bent) a yamuna cégnél elárultak valamit.

Sok ember nem iszik alapból megfelelően, ami öregíti a bőrt ugyan úgy. S ha ránctalanító krémet használ valaki annak semmit se fog használni, ha nincs megfelelő folyadék bevitel.

A kenőcs összetevőinek kell a víz, hogy megkössön a bőrben! Szimpla kémia.

Nem kell ide vacak marketinges dolgok.

S vannak olyan ráncok amiket nem fog tudni az ember természetes úton eltüntetni.

23-N

2016. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Speciális eset vagyok.Vegyes is a bőröm,meg érzékeny is.Bőrgyógyásznál voltam ,az ki is akadt a ránctalanítóktól.Abszolút ellenzi.Ami nagyon zsíros attól ki jönnek a ragyák.Szoktam olyat csinálni,hogy az államra nem kenek,mert ott ,meg a ragya jön ki.

Ami bevált azt nem is biztos le kell cserélnem?. Nem rég vettem olyan baba krémet a amiben van napraforgó,mandulaolaj,és körömvirág.Úgy érzem kellően hidratál.Kint dolgozok,és érzem a hatását egész nap.Van olyan krém is ami megfelel,ha nem kenem a szemem köré,mert ott már csíp.Szóval abban is van valami,amire érzékeny vagyok. A gyógyszertári meg olyan híg,hogy kevés télen.

Ezeket a ráncokat még én látom.Azért szoktam mosolyogni.Nem vagyok fapofa.Lehet azért jönnek ki.

Azt is tapasztaltam,minél drágább egy kence annál szarabb.

2016. okt. 30. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, ezt én nem tapasztaltam. Paula's Choice, Bobbi Brown elég drágák, de nagyon jók.


A sok víz az kell, a helyes táplálkozás is. Fényvédő télen-nyáron. Rendes arctisztítás, rendszeres radírozás, pakolások.


Márkát nem tudok ajánlani, ha te úgy vetted észre, hogy a 10 ezer forintos krém rosszabb, akkor értelemszerűen azt használd, ami bejön a bőrödnek. De ez tipikusan olyan, hogy neked kell kipróbálni őket. Esetleg körülnézhetsz a krémmánián.

2016. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olvastam utána a neten.A körömvirágos,csipkebogyós dolgok jók állítólag.Ismerek sok nőt aki a hagyományos nívea krémet ,meg baba krémet használta világ életében,és szép a bőre pedig kint dolgozik sokat.Szerinted a nívea babanaptejet merjem arcra használni??
2016. okt. 31. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!