Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a raszta haj?

Figyelt kérdés

Nekem rendesen hányingerem van tőle, de ne támadjatok le. Ezzel csak én vagyok így? Olyan visszataszító szerintem hogy olyan csimbókos..

16/L


2016. okt. 30. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem akinek jol all az olyan jol tud vele kinezni:D En magamon tuti soha nem csinaltatnam meg de szerintem tok jok:D Bar ez izles kerdese h kinek tetszik es kinek nem.:)
2016. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem szexi :D Megvan annak is a megfelelő tisztítása, kezelése.
2016. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Nekem se tetszik. S hazudik az aki azt mondja hogy ugyanúgy tisztán lehet tartani...

Anno össze horgoltam egy tincset levágott hajból s leteszteltem.

Nembeszélve arról: ha a raszta tincs hajszálain felcsúszik a korpa azt csak úgy lehúzni se lehet, mint egy egyenes sima hajról.


Lassan seggem alá ér a hajam s olykor többször mosom át ígyis.


Meg pasin se tartom szexinek... Én szeretem az olyan rövid hajakat ami a páromnak is van és bele tudok túrni. (a nők kb 70-80%-a szereti így)

23-N

2016. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tetszik. Szerencsére az emberek ízlése nem egyforma.
2016. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Van raszta haju lany csoporttarsam, neki nagyon jol all es nem undorodom tole. Izlesek es pofonok, en pl a fultagitoval vagyok igy:D
2016. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is undorító. 😖 15/L
2016. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
valakinek jól áll, valakinek nem.nekem pl a zsíros haj, meg az agyonfestett nem tetszik..és? mindenkinek legyen olyan haja amilyet szeretne és amiben jól érzi magát. ehhez senkinek semmi köze
2016. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Én is rosszul vagyok tőle. Olyan, mint a hajcsomó, amit a lefolyóból szed ki az ember, csak szâraz. Láthatók a hajhagymák, a korpa, meg ki tudja, milyen dzsuva, ami bele van ragadva... undorító.
2016. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!