Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közel 15 éve pattanásaim...

Közel 15 éve pattanásaim vannak! Miért?

Figyelt kérdés

Anno mindenféle csodaszert, kenőcsöt, krémet, bőrgyógyászt, kozmetikust kipróbáltam. Kiábrándultam belőlük, semmi sem használt, így áttértem a természetgyógyászatra, alternatív módszerekre. Csináltam én lúgosítást, méregtelenítést, ittam gyógynövényeket, táplálékkiegészítőket, régi gyógymódokat, szinte az összes vitamin és ásványi anyagot kipróbáltam, amire azt mondták, talán ez okozhatja. Az elmúlt években már totál bedepresszióztam, és egyben már valahogy fel is adtam az egészet, hogy nekem normális bőröm lesz. Állandóan azt figyelem mit eszek, egészséges-e, mi van benne, húst sem eszem már nagyon, sokan ajánlják hogy hagyjam ki az étrendemből a tejtermékeket, hátha helyre jövök. Ezt még nem próbáltam ki, mert már így is sok lemondással jár az étkezésem. Vagy elmehetnék még allergia, intolerancia vizsgálatra, candida vizsgálatra, glutén vizsgálatra, csak valahogy ott van bennem az, hogy a végén még mindegyikre kijönne a pozitív eredmény, csak hogy vegyem a termékeiket, és egy rakás pénzt költsek el ismét étrendkiegészítőkre. Persze nem adom fel, mert mindig jön egy olyan korszak, hogy na most helyre hozom magam, most változtatok magamon, most majd elérem hogy szép bőröm legyen, de akármi újdonságot nézek, ami másnak használt, ismét csak a földre puffanok.


F/27



2016. okt. 30. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Allergiatesztre kellett volna legelõször menned, egy hétig a tejet se igyad.

Az arcod pattanásos vagy mindenhol?

2016. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párom volt így, semmi nem használat, aztán elment Bécsben egy bőrgyógyászhoz, akitől Ciskotan-t kapott (A-vitamin terápia), amit fél évig kellett szednie, kiszárította a bőrt, lábán,kezén, mindenhol. De kb 1 hónap, mire elkezd hatni. De akkor nagyon durva,kiszárad a szád is. Aztán napi 2szer mosta arcradírral,de már azt sem kell, csak 1-2 naponta csinálja megszokásból. Kb semmi pattanása nincs, max 1-1 a borotválkozástól.
2016. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és már a gyógyszert sem szedi.
2016. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális probléma. Gondolom megfelelő mennyiségű folyadékot iszol.


Nyáron lehet napoztatni az arcot, az gyógyító hatású.


Talán nézz utána hogy a pattanások kialakulásának milyen lelki tényezője van.

2016. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hormon háztartás nincs rendbe. Ez lehet a rossz életmódtól is. Az embernek szüksége van a húsra. Normális, természetes enni valókat kell enni, inni. Nem ezeket a mű kajákat, tele tartósitó szerrel. Persze a rendes normális szexuális élet is rendbe hozhatja.
2016. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Arcom pattanásos csak, valamint ha borotválkozom, akkor a nyakam. Allergia teszten voltam már, de szerintem elég komolytalan volt, valami 4 ezret fizettem és a kezembe kellett fogni ilyen rézcsövet, és úgy próbálgatta az allergéneket. Ami nagyon sípolt, arra vagyok allergiás. Biorezonanciás allergia teszt. Ezek jöttek ki, amik ételhez köthetőek: histaminum D12, Hangyasav E236, Szorbinsav E300-304, Tojásfehérje, Tehéntej, tejpor. De utóbbira azt mondta, hogy nem nagyon kell vele foglalkoznom.


Ilyen A vitamin kúrában már volt részem, a magyar megfelelője a roaccutan. Addig tényleg jó volt amíg szedtem, és utána pár hónapig, de aztán visszajött minden.

2016. okt. 30. 11:20
 7/7 anonim válasza:
Inzulin-rezisztencia is okozhatja, próbáld ki az Inofolicot, kb 2 hónap múlva látható az eredmény. Isotretinoin kúra csak akkor jó ha elég nagy mennyiségben és hosszabb ideig szeded. Lehet neked kevés hatóanyagú tablettát írt fel a bőrdoki.
2016. nov. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!