Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a pattanásai...

Hogy tüntessem el a pattanásaim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elég régóta keresek olyan termékeket, amikkel eltudnám tüntetni a pattanásaim. Persze tudom hogy néha-néha mindig vissza fognak térni. Az arcbőröm viszonylag elég zsírosnak mondható, így olyan termékekkel próbálkoztam amik szárítják. Egy kis ideig a teafa olajos arctisztító tonik nagyon jól bevált, viszont egy idő után már nem használt semmit. Aztán kipróbáltam a micellás vizet is, az sem segített sajnos. Majd megvettem a garnier pure bőrradírt, az elején még ez is segített viszont már ez sem. Aztán most kipróbáltam a garnier pure active exfrobrushert, ami pedig nagyon nagyon kiszárította a bőrömet, és most pedig azért vannak pattanásaim. Átfogalmaznám kicsit, CSAK a homlokam a problémás. :( A "t" vonalam pedig nagyon ki is pirosodott. Esetleg tudnátok ajánlani valamit?

2016. aug. 27. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Agyagos arcmaszk,felszívja a fölösleges faggyút,de nem szárít.
2016. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél magadhoz egy élesztőt, slattyogj el a fürdőszobáig,engedd meg a csapot, és mindig egy kis darabot higíts fel amnyira hogy az arcodon el tudd kenni. Majd ha belepte az arcod menj olvass egykis nőklapját vagy mittomén majd mosd le. 20p
2016. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És feltétlenül edd meg a többit. Sőt egyél minden nap 1/4 et. Ha kijön mégegy pattanásod, kirántom a kalapomat és lenyelem :)
2016. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! :)
2016. aug. 31. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!