Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak...

Milyen sampont használjak gyorsan zsírosodó hajra?

Figyelt kérdés

Heti 1-szer szoktam általában hajat mosni. Este megmosom, másnap kiengedhetem, de a mosás utáni 2. napon már nem engedhetem ki, mert már látszik,érződik a zsírosság. Ha 2-szer mosom mégjobban zsírosodik. Mit csináljak vele. Derékig érő hajam van.

15/L.



2016. okt. 31. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a létező összes ilyet kipróbáltam, semmi se használt. Vágasd rövidebbre és használj száraz sampont.
2016. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Próbáld meg levágatni esetleg rövidebbre hogy felfrissüljön a hajad hátha segít emellett használj száraz sampont.

Az Aussie sampont próbáld ki hátha segít arról sok jót mondanak.

2016. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Syoss dúsító samponját használom, mert még vékonyszálú is a hajam a zsírosság mellé. Nekem ez eléggé bejött, mert bár vasárnap mostam utoljára, ma reggel is még ki tudtam engedni a hajam egy kis szárazsampon mellett. Korábban már kedden köthettem össze és szerdán moshattam újra... Én anno egy éve levágattam hátha orvosolja a problémát. Még rosszabb lett, mert így az egész hajhosszból nagyobb részt érintett és még copfban is csúnya volt. Tehát ezt a megoldást nem ajánlom. De nekem ez a sampon bejött, neked is bátran tudom ajánlni. Az ára nem két fillér, de nagyon sokáig elég. Az én félhosszú hajamra olyan 20 forintosnyi mennyiség kell egy hajmosáshoz. Szerintem jó az ár érték aránya.
2016. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!