Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borostát szeretnék csak az a...

Borostát szeretnék csak az a baj hogy mikor megnő kb ilyen fél centire akkor egy picit visszább szeretném vágni csak sehogy se tudom mert valahol még gyenge a szőr?

Figyelt kérdés
Remington pg-400 asom van próbálom azzal visszább nyírni de nagyon sokáig tart nincs jobb gép vagy valami? Vagy béna vagyok? Szóval azt szeretném hogy ne legyen hosszú csak ilyen rövid éppen látszódjon az arcomon. Értitek?

2016. nov. 2. 16:17
 1/1 anonim válasza:
a gyenge szorocskeket kezd jobban hozza noveszteni, ricinus olaj az segit a novekedes elosegiteseben valamint szerintem az elso ilyen vagast bizd egy ferfi fodraszra vagy borbelyra utana o el lat tanacsokkal hogy orizheted meg azt a format
2016. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!