Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kecskemétiek! Tudnátok jó...

Kecskemétiek! Tudnátok jó fodrászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Szalagavatóra keresek fodrászt, egy egyszerű göndörítést szeretnék, esetleg fonást. Tudtok olyan fodrászt ajánlani aki ezt szépen meg tudná csinálni és sokáig megis marad? Sajnos az én hajamban nehezen maradnak meg a hullámok. Árat is írjatok légyszi :)


Néztem a Hintenberger szalont is, róluk tud valaki valamit?



2016. nov. 2. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyitrainé Koncz Éva. Telefonszám interneten kikereshető!
2016. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Napraforgó szépségcentrum.

Nekem sem marad meg a hajamban a hullám, de nekem ott lett a hajam hullámosítva illetve egy masni lett bele (a saját hajamból) és tökéletesen állt még másnap is:D

Árat telefonon érdeklődj én pontosan nem tudom mennyi, de mindenképp megéri:) A fodrász egy tünemény, a segédje szintén kedves.

2016. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!