Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Győrben mondanátok olyan...

Győrben mondanátok olyan fodrászt aki hamar tudna vállalni és érti a "nem rezes vörös" fogalmát?

Figyelt kérdés

Csütörtök délután temetésre megyek, anya megkért fessem be a hajam mert kezd rózsaszínesedni (előtte fehér volt), elmentem a fodrászkellékesbe, kértem "olyan igaz, nem rezes hanem cseresznye színű vöröset" bólogattak hogy igen igen, kaptam egy tubust, neten megnézve egyik képen narancs, másodikon rezes, harmadikon piros, de anya erősködött hogy igenis fessem be szóval rákentem.... Most ilyen narancs és barna közötti helyenként pirosas részekkel, van egy érzésem ez nem lesz jó szóval kéne egy fodrász aki érti mi a hóhért szeretnék.

Eddig akárhova mentem fodrászhoz, magyaráztam, vittem képet hogy ILYET szeretnék vagy hasonlót (kicsit lehet lilásak is de tetszik

[link]

[link]

[link]

Bólogattak hogy igen igen, értem, meglesz, aztán felkentek valamit a hajamra amitől semmi köze nem volt egyikhez sem, nem kérdezték hogy "ezek elég eltérők, melyikhez hasonlítson" vagy mondták hogy "ilyet sajnos nem tudok, inkább keressünk egy másik színt ami tetszik" hanem ment a bólogatás bőszen és valami teljesen más lett az eredmény te meg ott állsz rezes vöröses hajjal és gondolkozol parasztság lenne-e azt mondani hogy te egyáltalán nem ezt kérted.

Az egyedüli amitől olyan lett amilyet szeretnék eddig a Syoss Oleo Intense intenzív vöröse viszont attól nagyon kiszárad így másik festés után nem merem vállani, ha esetleg tudtok olyan festéket amitől szép vörös lesz azt is szívesen fogadom (bár volt hogy a "tűzvöröstől" a réz, a barna és a lila ocsmány keveréke lett, kellett nekem olcsó palette-t venni).


2016. okt. 31. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy nem érdekelne a hajam temetésen de mint az egyik legközelebbi hozzátartozó sokan fognak megnézni és hát az elhunyt családja nem igazán toleráns az ilyen rózsaszín hajakért szóval mindenképp kell vele tenni valamit.

Már az is eszembe jutott hogy rávágok egy tubus feketét csak olyan sok feketét hordok hogy már túl sötét lenne, a vörös visz bele színt.

2016. okt. 31. 12:16
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyere el hozzàm majd én megcsinálom amilyenre szeretnéd :)
2016. nov. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!