Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Válaszolnátok? Intimgyanta...

Válaszolnátok? Intimgyanta kozmetikusnál.

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy intimgyanta? és ennek mi a menete? odamegyek és mondom h intimgyantát szeretnék aztán levetközök és megcsinálja? nagyon fáj?:S nektek mennyi ideig marad szörtelen? 15évesen nem lenne ciki menni?

köszönöm a válaszokat:)


2011. ápr. 26. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk a teljes 2000, ha jól emlékszem. Igen, odamész, és megmondod, hogy teljes fazongyantát szeretnél. 15 évesen sem ciki. Fájni fáj, de ne parázd túl. Amikor én először mentem, előtte mindenki rémisztgetett, úgyhogy annyira be voltam csokizva, hogy úgy remegett a lábam, nem tudott dolgozni rajtam a kozmetikus :-)))) Aztán persze túléltem, pihenni sem kellett közben. Én már magamnak csinálom, elég havonta 1x. Szőrtelen kb. 10 napig marad. de utána ugye nőni kell a szőrnek, hogy a gyanta meg tudja fogni.

Ügyes legyél, ne hagyd megrémíteni magad!!! :)

2011. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam 1800.Ne légy szégyenlős,nem ciki!Nálam a vendégek észre sem veszik,hogy épp fazongyantát csinálunk.Ne ismeretlen helyre menj.A fájdalom tűrhető bár elsőre biztos fog fájni,de megéri.
2011. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oh köszönöm szépen a segítséget:):)
2011. ápr. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!