Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek legjobb és egyben...

Melyek legjobb és egyben legtermészetesebb kozmetikum márkák?

Figyelt kérdés

Szeretnék természetes, vegyszermentes kozmetikumokat használni. Hallottam márkákról, mint pl manna, biola, alterra....De nem tudom milyenek vannak és melyiket éri meg megvenni. Nektek melyek azok amik beváltak? És nem feltétlenül magyar márkák kellenek, mondhatok külföldit is, bármilyen lehet csak legyen jó minőségű....

Köszönöm, 19/L



2016. nov. 4. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én az Alverde márkát is szeretem. :)
2016. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Yves Rocher.
2016. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

CD golyós deo- alumínium mentes és nem szennyezi a hajtógáz illetve a fém "üveg" a környezetet. Ruhán nem látszik meg és kijön mosáskor.

Arcra Bepanthen babapopsi krém- nagyon natúr, kevés kell belőle, könnyen felszívódik és jól hidratál

Fogkrém- Elmex, mert visszaépíti a fogzománcot

Tusfürdő- Johnson&Johnson babatusfürdő, én az aromaterápiásat használom

Testápoló- Garnier Repair Care, piros, mert nagyon jól hidratál, könnyen felszívódi és isteni az illata

Kézkrém- Gyógyszertári levendulás, de a CD kézkrémét is kipróbálnám (Rossmann)

Ajakbalzsam- Himalaya Herbals

Sampon- Dr. Immun egy flakkon 1250 Ft és teljesen természetes.

2017. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Patikában is kevernek ki testápolót, kismamaként a szomszédom azt használta.
2017. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!