Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne dobja...

Mit csináljak hogy ne dobja le a hajam a festéket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy nagyon hosszú folyamat által lettem festett feketéből festett szőke. (eredetileg középbarna vagyok)

Aztán jött egy gondolat hogy akkor levágatom rövidre...

A fodrászom levágta és egy nagyon szép szőkét kent fel rá. Gyönyörű volt, 2 hajmosásig......

Majd már csak olyan kicsit rezes szőkés-barna lett.

A hétvégén befestettem a lenövést majd szétoszlattam a hosszán, így ismét tökéletes színt kaptam.

Most hajat mostam, és már megint nem az igazi a színe...

Hamvasító sampont használok, és festett hajra való balzsamot.



2016. nov. 4. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj más festékmárkát. Nekem amit a fodrász használt kb 3-4 mosásig tartott. Vettem egy 400 ft-os ilyen bolti festéket és nem kopik egyáltalán
2016. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igazából ez is sima bolti festék volt ( a fodrászom is esküszik rá h sokkal olcsóbbak és tartósabbak) Na meg eddig is ilyennel festettem a hajamat pedig már minden féle színű volt a fejem :)

Akkor megpróbálok egy másik márkát... Lehet hogy a szőkéje nem jó ennek a fajtának

Köszi

2016. nov. 4. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, szerintem nem minden olcsó jó, az én festékem nagyon drága, de legalább tartós és nincs benne annyi sok kémiai szar cucc mint egy olcsó boltiban, de hát ha neked ennyire éri meg. Mellesleg ha ledobja az nem baj, egy két festés meg szívatás után szerintem már megmarad benne
2016. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a spórolás miatt festem olcsó festékkel!!!!

Nekem ez vált be eddig vörösnél, és feketénél is. Még a méregdrága nagymárkás vörös szintén gyorsan kopott a hajamból így kipróbáltam ezt a márkát mert a fodrászom ezt ajánlotta.

Lehet hogy akkor még mindig a leszívás miatt dobja le...

2016. nov. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!