Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hajatok sem bírja a hajszár...

Ti hajatok sem bírja a hajszárító nélküli szárítást? Mindenhol ezt ajánlják!

Figyelt kérdés
Nekem nagyon vastag, erős hajam van. Mondják, hogy károsodik a hajszárítótól, hajvasalótól, de sajnos elkerülhetetlen. Nyáron hagytam magától megszáradni, voltam kint a napon és amúgy is volt vagy 30 fok. Halmokban állt rajta utána a korpa, szószerint vakarni lehetett a fejemről. Mskor soha nem korpás. Most is észrevettem, hogyha valahol nem szárítom meg rendesen, ott korpás lesz, megfázik. Nem tudom másnak, hogy szárad meg magától. Fodrászom is mondta, hogy hagyjam néha megszáradni csakúgy, az én hajamnál ez nem lehetséges.

2016. nov. 5. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem volt ilyen problémám, pedig csak akkor hajszárítózok, ha nagyon sietek, ez havi maximum egy alkalom.
2016. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már egy ideje nem használok hajszárítót és így sokkal szebb a hajam,mint azelőtt.

Göndör hajam van és a hajszárító csak rontott rajta.

Bozontos és mindig nehezen kezelhető volt tőle.

Nekem elég gyorsan megszárad a hajam,pedig a derekamig ér.

2016. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú göndör hajam van, de a korpásodás nálam független a hajszárítózástól. Otthon befűtöm a szobát, vagy 10 percenként körbehajszárítózom a fejem h melegben legyen a fejbőröm. Ha teljesen csak hajszárítóval szárítanám akkor tiszta kócos lennék.
2016. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az lehet, hogy megmosod, szépen lejön a korpa, csak nem öblíted ki jól. Így amikor hajat szárítasz, az kifújja a már fellazított korpát, ha meg hagyod megszáradni, beleszárad a hajadba.
2016. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem korpásodik, de ha nem hajszárítóval szárítanám, akkor 3 nap alatt sem száradna meg. És nekem személy szerint fontosabb az hogy ne fázzak meg, mint az hogy ne legyenek töredezett hajvégeim.
2016. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!