Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Mi a fene történik...

SEGÍTSÉG! Mi a fene történik velem?

Figyelt kérdés

Most mostam hajat és kihullott egy csomó hajam. Rengeteg volt nem mertem lefotózni, mert ti is megijednétek. Összegömbölyítve akkora volt mint egy kis pattogós gumilabda. Rengeteg!! És napok óta folyamatosan hullik. Nagyon félek!! Meg fogok kopaszodni ha így marad. Segítsetek kérlek mi a fenét csináljak? Sírva fakadtam az előbb 10 percig sírtam mint egy kisgyerek. Egyszer régebben volt egy ilyenem, de talán nem volt ilyen durva nagyon félek, mit csináljak hogy elmúljon? Nem merek megfésülködni! :'(

16/L


2016. nov. 6. 01:17
 1/8 A kérdező kommentje:
És ráadásul több napja tincseket húzok ki a hajamból. Rettenetesen félek, mit tegyek???
2016. nov. 6. 01:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el vérvételre, hátha vashiányos vagy (vagy valami más vitamin/ásványi anyag stb.)! Nekem pl. ezért kezdett már többször is hullani a hajam, olyan szinten, mint neked.

Mindenképp beszélj egy orvossal, hogy hamar kiderüljön, mi a gond, és ne hulljon ki még csomó hajad. És ne pánikolj, biztosan találtok rá megoldást!

2016. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Visszanő az majd, ne félj, a modelleknél is a kisebb anorexia miatt nagyon hullik. Ilyen évesen nem kell aggódnod.
2016. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Kersz az enyembol? :)
2016. nov. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérvizsgálat, nem csak a vashiány miatt, de pajzsmirigy és vércukor probléma is lehet a háttérben, Amig az OK nincs megszüntetve, addig fennáll a hajhullás, ha az okot megszüntetik, akkor visszanő majd, ne aggódj. De ne húzd az időt, vérvizsgálat mielőbb!
2016. nov. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Orvos szivem, orvos ha durva az eset.... Sose értem miért itt sírnak a tizen pár évesek hasonló/egészségügyi dolgokkal.


Nincs anyuka, apuka vagy bárki? Amúgy bármi rendelleneset tapasztalsz ami egészségügy nyugodtan kérdezd szüleid s menj orvoshoz! Hiszen az ilyen dolgok nem szégyelni valóak.


Volt olyan srác akinek a farkán durva pöttyök jelentek meg... A brjegyzés jó pár napos volt s a válaszok 1-2héttel mentek rá...

Írták is hogy marha miért nem ment egyből orvoshoz hiszen komoly probléma is lehet a dolgokból!

Meg mint a te esetedben is csak egy tünetről tudunk ami édes kevés lenne egy orvosnak is a diagnosztikához, ha nem lát s nem vizsgáleg.


Pl a fejfájást írnál, annak rengeteg oka lehet ugyan úgy. Pl rosz fog, migrén, megfázás stb


Szóval irány a doki!

S ha az életed során valami rendelleneset tapasztalsz testeddel kapcsolatban, ne félj egyből orvoshoz menni. Inkább menj potyára, minthogy szövődménye legyen stb.


23-N

2016. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Volt hogy apám elfehéredett s rosszúl volt, de makacsul felnőttként se akart egyből orvoshoz menni. Az élettársa erőltette a kórházat.

Képzeld ha pár perccel értek volna be meghalt volna!

A szívébe vezető ér elvékonyodott s kilyukadt, a vérveszteségtől fehéredett el!


Durva pl de igen, jelezni s menni kell ha kell. Ha kicsi na nagyobb dolog, mert bármiegtörténhet.

2016. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Kevés infó, de valóban orvoshoz menj vele.

A vitamin- és egyéb hiány nem ennyire drasztikus és nem hirtelen kezdődik, leírás alapján legalábbis úgy tűnik.

A pajzsmirigy sem igazán.

Ez tipikusan inkább valami gyulladás lehet, vérvétel igazolja, utána góckutatásra küldenek. Fog, valami nőgyógyászati gond, fül, emésztőrendszer, bármi lehet, akár egyéb panasz nélkül is.

A másik tipp az allergia. Évek óta használt termékre is bármikor kialakulhat, hajfesték, sampon, stb. Ha új dolgot próbáltál mostanában, elsősorban azért arra gyanakodj.

2016. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!