Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SEGÍTSÉG! Mi történik velem?

Arimyevery kérdése:

SEGÍTSÉG! Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Mindigis egy nagyon vékony lány voltam. Imádtam mindent. Rengeteg önbizalmam volt,mindenben csak a jót láttam,összességében imádtam élni!! De 13 éves koromra minden megváltozott. Nem csak kívülről,belülről is minden. Elkezdtem hízni. Először nem vettem észre,mert mindig amikor tükörbe néztem valamiért azt gondoltam ugyanolyan vagyok,mint régebben: Gyönyörű és vékony. Mivel senki sem szólt,hogy el lettem kicsit hízva eleinte nem fogyoztam 51 kilo voltam. Régebben nagyon ritkán mértem magam de tudtam mindig a 40 és 45 között voltam. Kezdtem kétségbeesni és elkezdtem fogyozni,de nem olyan igazán. Nem sikerült. Kb. 1-2 honap ment igy. Ezután már nem azt a lányt láttam a tükörbe,mint régen hanem egy husis,kerek fejű nem szép lányt. Elkezdtem gyülőlni magamat. Depresszios lettem,a szüleimmel nem jöttem ki jol és a testvéreimmel se pedig mindig imádtam velük lenni,nagyon vidám voltam. Elkezdtem bezárkózni a szobámba,bezártam a fűrdőt,nem kommunikáltam a családommal. Kipróbáltam pár káros dolgot is,vagyis inkább nem jó dolgokat gondolom emiatt. A fogyással nyáron kezdtem el igazán foglalkozni,amikor már nem olyan voltam a képeken,mint régen. Egy duci lányt láttam. Előszőr próbálkoztam az egézséges életmóddal,nem vált be. Ezután elkezdtem koplalni. Sunyiba nem ettem,reggel elájultam,edzésen elájultam stb. Ez volt nyár végén július,augusztus felé. Ma már 43 kilogramm vagyok (160 cm). Még mindig ugyanezt csinálom,de kezdenek elfajulni a dolgok. Tudom már nem a jó irányba megyek de nem tudok leállni. Ugyan már vékonyabbnak látom magam de még mindig nem vékonynak! Egy kicsit sem. A szüleim nagyon aggódnak. Voltam már kineziologusnál emiatt de még ő se tudott meggyőzni. Még mindig ugyanúgy gyülölöm magam,mint akkor. Esetleg ha valaki esett már át ilyen korszakon kérem segítsen. Mi történik velem??

2015. szept. 28. 20:43
 1/6 Molyember ***** válasza:
Pszichiáter, de sürgősen.
2015. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy/leszel. Pszichológus, mielőtt még inkább belesúszol.
2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Az élet szar erre sikerült rájönnöd ez történik veled.
2015. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Anorexiás leszel/vagy beszéld meg a szuleiddel kommunikálják velük mondd el ezt nekik es keressetek erre megoldást minnel ELŐBB!!

Menjetek pszichológushoz,De fontos h a szuleiddel beszéld meg ezt!!Ha gondolj írj en is egy hasonló ilyen korszakon estem az.

16/L :)

2015. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy csunya lany! Biztos te is szep vagy. Mindenki szep a maga modjan:) Legyen onbizalmad..mert miert ne?!Van mire! Nezz a tukorbe es mondd magadnak minden nap hogy szep vagy:) Es ne koplalj, inkabb edz es etkezz egeszsegesebben. Tudom hogy ilyen esetben nem igy mennek a dolgok, de probalkozz meg vele. Jo vagy ugy ahogy vagy, kitartas!:)
2015. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mostanra már vékony lettél,de ha nem hagyod abba a koplalást akkor nemcsak hogy fogysz tovább de át fogsz esni egy ponton ahonnan már NINCS VISSZAÚT!!!!

Tehát értsd meg,ha nem hagysz fel a koplalással akkor nem fogod tudni megállítani a fogyásodat akkor sem ha már te magad is akarod és úgy fogsz meghalni,hogy tudatában leszel nincs visszaút!És ez a te hibád lesz.

Csak gondolj bele,hogy lesz olyan az életedbe ami miatt tudnál boldog lenni,de meg fogsz halni mert a szervezeted már nem tud leállni a fogyással!!!!

Pedig csak annyit kellene tenned,hogy nagyon lassan de normálisan kezdesz el enni és kezdj el mozogni vagy olyan dolgot csinálni amit szeretsz.

Fuss a barátnőiddel vagy menj aerobicra vagy akármire.

Élvezd az életet míg tudod :)

2015. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!