Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik cégnél érdemes elkezden...

Melyik cégnél érdemes elkezdeni a netes "értékesítést", Avon vagy Oriflame?

Figyelt kérdés
Ez az úgymond tanácsadói státusz, tehát katalógusból kell ugye eladnod a neten keresztül termékeket, mennyire jöhet ez be szerintetek? Másodállásnak megfelel?

2016. nov. 6. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt
2016. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Az avon,hát ha van olyan köröd ahol el tudod adni,különben ráfizetés lesz.Az oriflame-ről azt mondják drágák a termékeik és nincs annyi kozmetikum,mint az avonban.
2016. nov. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Én Avonozok és nekem megéri, mi is szeretjük a termékeit és egyre több vevőm is van. Annak idején az Oriflame-be is beléptem de az nálunk nem ment. Saját véleményem szerint a termékei nem annyira jók mint amilyen drágák. Viszont van egy barátnőm aki által az Oriflame-be beléptem, náluk meg pont fordítva van, ott az Avon nem megy az Oriflame meg igen.

Ha az Avon érdekel írj bátran, lehet hogy tudok segíteni. :)

2016. nov. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hajnika84 válasza:
69%
Szia. En is hasonlokat csinalok es nagyon szuperul fizet. Priviben atkuldom szivesen haverdekel
2016. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na én most beléptem mind a két cégbe, ha szeretnétek termékek iránt érdeklődni, nyugodtan írjatok üzenetet, online katalógusokat tudok mutatni. A termékek ránézésre nagyon rendbe vannak egyébként, szerintem ez mind a két cégre érvényes. :)
2016. nov. 15. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Avonozok én is de csak saját részre rendelek illetve a családnak.Beléptem az Oriflameba is de az nem ment mert minden hónapba kell rendelni.Szerintem az Avonnál kedvezőbbek a feltételek.
2016. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Hogy megy? Melyik a jobb? Gondolkozom rajta hogy belepjek!
2016. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még nem volt időm foglalkozni vele, így nem is rendeltem még semmit.
2016. dec. 29. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Oriflame
2017. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!