Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők/lányok! Milyen arcápoló...

Nők/lányok! Milyen arcápoló krémet ajánlatok ami ránctalanító krémként is szolgál? Kinek mi vált be? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Utólag még írnám,hogy szemránckrém márka is érdekelne.Szívesen fogadom válaszaitokat. 31/N :)

2016. nov. 7. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen már utánaolvashattál volna, nincs olyan, hogy egy krém "ránctalanít" arra kizárólag a plasztikai sebész képes, a kialakult ráncokat csak szike tüntetheti el. Megelőzni viszont szinte bármelyik középkategóriás tápláló-hidratáló krém megfelel, a lényeg úgyis az életmódod: dohányzás, napozás, vízivás, sport, alkohol, éjszakázás, táplálkozás... ezek sokkal fontosabbak, mint hogy milyen márkát kensz az arcodra.
2016. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Q 10 tartalmúak,Nivea pl. de sok márka van.
2016. nov. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos a megfelelő hidratáltság, ha száraz a bőr, akkor jobban ráncosodik. Jól hidratál az aloe vera, uborka, hyaluronsav. Mivel ennyi idősen nem megereszkedett a bőröd, egy ránctalanító krémnél jelentős változást nem fogsz észrevenni. Egy jó minőségű arckrém feltölti a bőrt, tömörebb lesz tőle. Neked bőrtípustól függően kellene választanod hidratáló vagy tápláló-hidratáló arckrémet. Én szeretem a natúrkozmetikumokat, nekem ezek váltak be. Ami fontos: az összetevők a felsorolásnál csökkenő mennyiségben van, ami legelöl van, abból van a legtöbb, ha olyan krémet szeretnél, ami hat is, akkor a növényi hatóanyag a felsorolás első felében legyen:)
2016. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ennyi idősen már utánaolvashattál

volna.,, Nézd:) Utána olvasok én sokmindennek,de ha egyszer én más véleményére is kíváncsi vagyok,akkor meg mivan?? Birom mikor kérdezek,vagy akárki! S akkor van egy ilyen emberke,aki pofátlan módon be szól.:) Ha nem tudsz értelmes módjára tapasztalatot meg osztani,hagyj soron kívűl!;)

2016. nov. 10. 12:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki jó izlésesen válaszolt nekik köszönöm.:)Hála istennek folyadékot is iszok eleget,meg úgy igazából nincsenek ráncaim,csak mégis kíváncsi vagyok,a jobb" hidratáló krémek "ügyében."
2016. nov. 10. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!