Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szétvakart pattanás az állam...

Szétvakart pattanás az állam felett, segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy ki szoktam nyomni a pattanásaimat. Nagyon ritkán jön rajtam egyébként. De ez még nem volt érett, így csak véresre nyomtam, de ennek már 2 hete és nem múlik el, félek, így marad, nagyon csúnyának érzem így magam, mert teljesen befolyásolja arcom karakterét. És még fáj is, ha hozzáér valami.

Fogkrémezzem be?

Mit tegyek? Kérlek segítsetek.



2016. nov. 8. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi el fog múlni az is, csak sikerült csinálnod magadnak egy heget. Egyszer ez velem is megtörtént, nekem két hónap volt kb. mire teljesen helyre jött. A fogkrém szerintem nem segít, inkább aloe verát használj rá.
2016. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért pont fogkrém? Inkább valami pattanástalaító alkoholos lötyis vattát tegyél rá minél hosszabb időre. De pár nap még simán benne van, türelmesnek kell lenni.


És egyél sok zöldséget, stb., semmi csokit, sült krumplit, kakaót, stb.

2016. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mesterbalzsammal kenegesd
2016. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van pattanásra ecsetelő,nem fogkrém!Nyugtató krémmel kend elősegíti a gyógyulást és ne nyúlj hozzá.
2016. nov. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tegyél rá betadint. Az összehúzza a sebet és gyorsítja a gyógyulást. Én is mindig sebesre kaparom a pattanásaimat és nekem ez bevált. Sőt hegg se szokott maradni
2016. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!