Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi van akkor ha a fanszőröm...

Mi van akkor ha a fanszőröm túl erős?

Figyelt kérdés

mikor borotválom és leesnek azok a hosszú szőrszálak, szoktam csavargatni és kötélszerűség jön ki belőle. Szoktam vele kicsit szórakozni. Elég jól elvagyok vele. De nem tudom hogy adjam-e el. Valaki megvenné ha azt írnám hogy csak "mű" "haj" ??

Légyszíves normális válaszokat :))



2016. nov. 8. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne, mert látszik rajta, hogy fanszőrzet. Illetve hidd el, nagyon nehéz belőle parókát készíteni. Valamint rendszeresen kell nyírnod, és évekig gyűjtenek. Ez így szerintem nem éri meg. És ha meg is csináltad? Akkor mit érsz vele? Van egy fanszőrparókád. Ez így nem éri meg. remélem normális válasz volt.
2016. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*gyűjtened
2016. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát remélem hamar tudok parókát csinálni, max oda adom a hörcsögömnek. Úgyis megrág mindent.. :/ És köszönöm a választ!
2016. nov. 8. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly?
2017. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen :)
2017. febr. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!