Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egymást követő két alkalomkor,...

Egymást követő két alkalomkor, ugyanaz a ruha, másodszor felsőként hordva? Kicsit bonyolult, de érdekelne, hogy mennyire ciki

Figyelt kérdés

Szóval a múlt hétvégén voltunk egy rendezvényen ahol az egyik új ruhámat vettem fel, eléggé elegáns, testhezálló ruci.

Aztán elhoztam magammal ide az albérletbe, ahol lakom egyetem közbe. A hétvégén pedig egyik barátnőm szülinapját ünnepeljük valahol, és nincs mit felvennem ezen kivül.

És se elegáns cipőm nincs hozzá, ezért arra gondoltam, hogy felvehetném úgy, mint egy felsőt, a többit pedig nadrágba dugom. Nem látszik, mert az alsó része már nem hosszú.


Mennyire lenne ciki igy menni? Sajnos pénzem sincs hétvégééig, hogy felsőt vegyek, haza pedig nem fogok menni ruháért...

A gondom az, hogy a múlt hétvégén is készültek fotók rólam, s most is lesznek, gondolom, nem lesz fura, hogy egyszer ugyanolyan ruha van rajtam, majd felsőként? :S


2016. nov. 9. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szard le:) én simán megcsinalnam
2016. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ha sima pólóban és farmerban mennél, az sem érdekelne senkit. Egy barátnőd szülinapjára mész, nem az Operettgálára. :D

2. Ha az alsó része rövid, akkor legutóbb hogy vetted fel nadrág nélkül? :D

3. Nem lenne ciki, szerintem nem tudják a barátnőid, hogy múlt héten is az a ruha volt rajtad, és valószínűleg nem is érdekli őket, kivéve, ha beleizzadtál és nem mostad ki.

2016. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De úgyértem, hogy nem fura hogy egyik képen ruhaként lesz rajtam, másikon felsőként? Biztosan felfognak kerülni a képek :S

Azért annyira nem rövidke, csak vékony igy simán betudom türni a nadrágba..

2016. nov. 9. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy fura lenne. Te sosem olvastál még divatújságokban remek, sokoldalú ruhadarabokról, amiket így is, úgy is lehet hordani? Ez ötletesség, nem ciki dolog.

Amúgyis, ha ez az egy rendes ruhád van, ebben kell menned, de nem hinném, hogy ez gond lenne. Ha mindig ugyanabban mész alkalmakra, az is a te dolgod, persze vannak körök, ahol kicsit többet figyelnek az ilyenekre s amúgyis oké, ha az ember változtat - ha van több ruhája. Ha nincs, akkor nem tud, nem kérdés :)

2016. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!