Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időközönként ideális...

Mennyi időközönként ideális szoliba menni? Én ma voltam idén először,5 percre, szép barna színt szeretnék, aztán jöhet a nap és nincs több szoli. :D Mikor menjek legközelebb? Állóban voltam, ez számít?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
szoláriumtl nem leszel barna, várd meg, amíg napozóidő lesz, ha szolizol 5-ször nagyobb esélyed van a bőrrákra
2010. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem leszek barna?

Akkor mire van a szoli?

:)

2010. ápr. 28. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:D Hát nemtudom ,hogy az első válaszoló miért írt ilyet:DÉn kb 1 hónapja kezdtem,állóban mert az jobban fog,erősebb:)Heti 2x 3x megyek 10percre.Tudom ez sok és nemkell leszólni,megyek rendszeresen dokihoz,régen mikor jártam akkoris mentem:)Nos nekem már gyönyörű színem van:)
2010. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem a lábammal van a gond...mindig fehérebb, nagyon nehezen barnul. :((


:)

2010. ápr. 28. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:

a szoli sárgít, de persze ez bőrtípustól függ

első

2010. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen igaz, a szoli sárgít kicsit, de alapszinnek jó, hogy később a nap ne égessen, és a napozással (főleg árnyékban, meg 12-3 órán kívül, mert tényleg ártalmas a bőrnek!!!!)meg később szép természetes szined lesz.

Ha nagon fehér vagy, még ajálanám, hogy barnító testápolót, nem krémet (mert az foltot hagy!)használj a lábadra, kihangsúlyozom lábadra, egész testedet , meg arcodat ne kend vele, mert felesleges anyagokkal ne terheld ott a bőröd, a dekoltázs, arc, karok úgyis több napfényt kapnak járás-menés- sétálás közben .

2010. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti 2-nél többször ne menj szerintem, és maradj az 5 percnél. Váltogatsd a szolit, mármint állót és fekvőt, mert a fekvő jobban a lábakat barnítja, az álló pedig a felső testet. És gratulálok! Te vagy az okos szolis!:-) Ha mindenki ilyen mértékben gondolkodna szoli ügyben, nem lenne annyi rákos és túl szolizott buta liba.
2010. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a környékünkön nincs fekvő szoli, ezért nagyon nem tudok oda menni... :S

Na mindegy.


Köszi szépen a válaszaitokat! :)

2010. máj. 1. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!