Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotvavásárlás előtt állok,...

Borotvavásárlás előtt állok, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Idáig azzal borotválkoztam, ami itthon volt. Mármint amit anyuék vettek, én még nem vásároltam. Viszont legutóbb valami nagyon rossz minőségű lehetett, és nem tudtam megborotválkozni odalent, mivel rendesen tépett, és vágott, mikor kiugrottam szétnézni van-e másik, addigra már folyt a vér.

Szóval elhatároztam veszek magamnak. Ti milyet szoktatok, milyen árban van, milyen gyakran, és mire szoktatok odafigyelni?

18L


2016. nov. 13. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
En csak arra, hogy legyen olyan kremezo csik benne es ne csak egy penges legyen, inkabb harom. Valoszinuleg eletlen volt, amit hasznaltal, vagy tul nagy volt a szor, vagy szarazon csinaltad.
2016. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenképpen 3-4 pengés legyen. Van sok féle már.
2016. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2016. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A borotvával volt baj, az biztos.

A krémező csík szokott idegesíteni mikor leesik...

2016. nov. 13. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem esett le (bár fiú vagyok), vegyél egy Gillette-et, nekem még nem volt bajom velük.
2016. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 pengés Gilette-et használok. Első borotvám 3 pengés volt, de az 5-ös valahogy jobban viszi a szőrt a képemről :D


F

2016. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek miben jobb a cserélhető pengés mint a sima eldobható borotva?
2016. nov. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!