Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzalmasan nézz ki az orrom,...

Borzalmasan nézz ki az orrom, tudnátok nekem tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Sajnos az egész orrom tele van mitesszerekkel és nem tudom kinyomni őket, lassan már úgy nézz ki az egész mint egy eper... Tudnátok esetleg valami jó trükköt vagy megoldást adni plusz esetleg valamit pattanásokra is :( ?

2016. jún. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Eper.. 😁😁 Ez nagyon vicces. Miért nem tudod kinyomni?
2016. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én havi szinten szoktam az alábbi arckezelést csinálni:

-Bőrradír (ezt hetente 1x mindenképp)

-20 perc gőzölés (felteszel egy fazék vizet forrni, leveszed a tűzről, a fazék fölé hajolsz és törölközővel letakarod a fejed)

-zselatin+uborkalé -> be a mikróba 5-10 mp-re, épphogy csak felmelegedjen és gyorsan szétkenni az arcodon (mivel hamar "köt") -> rajta hagyod 20 percig és lemosod.

Nem fogja kiszedni az összes miteszert, de sokkal simább, selymesebb és tisztább lesz utána az arcod.

2016. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lemosod bocsi, hanem lehúzod az arcodról. Azt is elfelejtettem hozzátenni, hogy nyugodtan használhatod az egész arcodon mert utána pár napig tényleg szép sima lesz tőle a bőröd, ha fiú vagy akkor előtte borotválkozz meg, szemöldököt kerüld ki, mivel ez a fajta pakolás ragacsos, gyantás állagú.
2016. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Óvatosan minden irányból szépen kitisztítható,utána kenj fel egy pórusösszehúzót.
2016. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!