Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem működik a gyanta?

Miért nem működik a gyanta?

Figyelt kérdés
minden úgy csináltam ahogyan kell (a hónimon),de mégis mikor lehúzom a csíkot a nagy fájdalom ellenére egyetlen szőrszálat sem húz ki.. betartottam hogy kb 3 mm-esek a szálak,szóval elvileg ár meg kellene fognia. meleg volt a gyanta,úgy tettem fel ahogy írta. mi lehet még smit rosszul csinálok?

2016. nov. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
PL a szörszálak nem zsírmentesek, vagy nem feszíted meg eléggé a bört, vagy nem volt elég meleg a gyanta
2016. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha előtte sosem gyantáztattad vagy epiláltad, akkor ne várj csodát. Pár alkalommal hagyd inkább másra, utána már talán otthon is menni fog.

Amúgy sem görgős gyantával és textillel kell hónaljon, oda a másik fajta jobb vagy cukorgyanta.

Magadnak amúgy is marha nehéz jól megcsinálni, mert egyszerűen nem tudod jó szögben csavargatni a kezed, kifeszíteni a bőrt, stb.

De valóban a megfelelő előkészítés is gond lehet, vagy nem megfelelő a hőmérséklet, vacak gyantát fogtál ki, stb.

2016. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én ezt túl intim dolognak tartom ahhoz,hogy másra bízzam
2016. nov. 14. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!