Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém színű hajszínezőről...

Extrém színű hajszínezőről van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A dm-ben láttam meg, a márkára nem emlékszem - mondjuk sosem figyelem. A pinket néztem ki. Gondolom, fodrászkellékesben is lehet kapni hajszínezőt. A márka nagyon számít amúgy? Ismerek olyanokat, akik elkötelezték magukat, és nem hajlandóak a kiválasztottjuktól eltérő termékeket használni. Egy hajszínezőnél is ennyire fontos lehet a márka? És miben különbözik egy tartós hajfestéktől? Nagyon káros? Befogja a ruhám, párnám, stb?
2016. nov. 14. 18:06
 1/2 anonim válasza:

Attól függ, milyet választasz. Én a nyáron találtam a mindenesládám alján egy nagyon régi piros hajszínezőhabot, amit a dm-ben egy ideje nem lehet már kapni, az folyamatosan engedte a színét és megfogta a párnát/törölközőt, de ki is jött belőle. Nagyon jó volt a szín, és nekem nagyon tetszett, hogy minden mosásnál más színű a hajam, de csúnyán tönkre is tette a fényét, színezők közül állítólag a folyamatosan kikopók a legrosszabbak a hajnak.

A tartós hajszínezők két komponensűek, 3%-os oxival kell keverni, én legutóbb fodrászkellékesnél vettem professzionális színezőt, sima barnát, azzal nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem számít a márka, nem sznobizmusból, hanem mert a hajam nem mindet szereti.

Hogy mennyire káros, nem tudom, azt is a szín, a hajad meg az összetevők döntik el.

Én szeretek kísérletezni, de azért ésszel nyúlok a hajamhoz, nagyon szélsőséges változtatásokat nem szoktam csinálni.

2016. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha extrem színű hajat szeretnél, azt előtte le kell szőkíteni, és arra kell rákenni, mert akkor lesz élénk színe. De ez roncsolja nagyon a hajat, és a lenövés is gyorsan meglátszik rajta. Gondolom a Schwarzkopf live color xxl-t láttad. Az is így működik. De rá is van írva, hogy szőkített hajra való, és amúgy sem tart sokáig, mosással gyorsan fakul. Max annak jók ezek akiknek amúgy is világosabb szőke hajuk van.
2016. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!