Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnek tenni a hajammal?

Mit tudnek tenni a hajammal?

Figyelt kérdés

Meg anno hintoporral szortam be a hajam, hogy ne latszodjon rajta, ha zsiros, mert akkor 2 naponta mostam egy heten, amikor hintoztem akkor 2-szer mostam egy heten. Annyi a baj, hogy azota folyton elektromos, szall, ha kifesulom. Foleg ha bordzsekit veszek fel vagy olyan anyagu kabatot.

Mar nagyon idegesit, nem tudom lehet e ezzel egyaltalan kezdeni valamit, de gondoltam megkerdezem, hatha :D


2016. nov. 15. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mosd két naponta, semmi baja nem lesz tőle.
2016. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondjak, hogy 3-4-szer mar nem szabad hetente, ezert probaltam a hintoporos megoldast. Mar nem csinalom 1-2 hete, nagyon gyorsan zsirosodik. Vasarnap este megmosom, kedden mar teljesen zsiros. Ez meg nem zavarna, de az hogy szall, hogy elektromos az idegolo..
2016. nov. 15. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van olyan napod, hogy nem kell kimozdulni otthonról akkor próbáld meg húzni az időt amikor mosod a hajad. Ha ezt többször meg tudod tenni akkor egy idő után nem fog annyira gyorsan zsirosodni.


Balzsamozd és használj hajvégápoló olajat vagy krémet/zselét/viaszt, de csak a végeire egy keveset.

2016. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam, hogy nem mosom olyan sűrűn, hátha utána nem kell annyit. De nekem ugyanúgy két naponta kell, szóval én minden másnap megmosom. Esetleg a patikában kapható kénes sampont próbáld ki. Hátha neked segít.

Elektromos lehet a hajad a rossz fésűtől.

Vegyél természetes anyagból készült fésűt, ne műanyagot.

2016. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!