Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Krémmánián mennyi esélyem van...

Krémmánián mennyi esélyem van rá, hogy ha felrakom az egyszer kipróbált (szinte új) kozmetikumomat - akkor meg is veszik?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok erről az oldalon keresztül - más emberektől - vásárolni?

2016. nov. 16. 22:53
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Általában attól függ, mennyiért adod, tudod-e postázni, ki állja a postát stb.

Én két terméket adtam el ott, mindkettőt helybélinek, de nem szoktam ilyennel kínlódni. Ha nem tetszik, nekiadom anyának vagy vmelyik barátnőmnek.

2016. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Számít hogy mennyire keresett, felkapott, ritka az adott termék. Pl egy essence körömlakkot hiába árulsz 100-300Ft-ért mikor alapból olcsó és még új is amit megvesz az ember. Én egyszer sajnos belefutottam olyanba, hogy a vevő kötötte ki, hogy hol mikor veszi át a terméket én persze nem tudtam a beosztásom, sokszor bekavart a munka ezért nem tudtam alkalmazkodni. Erre az adás-vételnél valótlan dolgokat állított rólam, hogy bennem nem szabad megbízni kamu a hirdetésem.. Mindezt úgy hogy én "Krémek krémje" vagyok ő meg egy 0 véleményes valaki aki be se szokott jelentkezni.. Nagyon szeretem az oldalt mégis mindig ezt kell látnom a saját profilomon..
2016. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!