Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le nyírtam a barátom haját,...

PcCsaj kérdése:

Le nyírtam a barátom haját, de neki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Ő rá hallgattam, hogy 3-sal vágjam le. Oldalt le vágtam hármassal felül 18-as maradt. Nem csíkos hátul van átmenet. Mondta a füle felett is nyugodtan, de nem fértem oda rendesen a géppel. És az egészet le toltam oldalt 3-sal. Nem lett átmenet.

Most tiszta depressziós vagyok mert nem teszik neki "katonás". Én csak jót akartam neki. De véleményem szerint nem áll neki rosszul. De őt zavarja hogy rövid és, hogy sose volt neki még ilyen haja :((



2016. nov. 17. 02:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Múltkor szépen le nyírtam neki, de csak nyavajgott, h a fülére gyorsan rá nő stb. És a praktukusságra törekedtem. Még azért is nyavajgott, hogy lassan csinálom. Ne legyek túl precíz. Ez lett a vége :/
2016. nov. 17. 02:52
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen kényes, akkor menjen fodrászhoz! Nem a te kötelességed gyorsan és szépen dolgozni!
2016. nov. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Eszi-nemeszi, mást nem kap. Hordjon sapkát. És te vagy depis ezmiatt?
2016. nov. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha sxzarik a munkádra, úgy kell neki!
2016. nov. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Nekem sem tetszik, hogy "le nyírtad" és nem lenyírtad, de manapság a helyesírás luxusnak számít...
2016. nov. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És most mi a kérdés? Megmondta, h nem tetszik neki, tőlünk mit vársz?
2016. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha profi munkát akar menjen fodrászhoz.

Ha meg sajnálja rá a pénzt, akkor számoljon vele, hogy olyan is lesz.

2016. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És akkor most mi mit csináljunk? Ha igazat adunk neki vagy neked (igazából nem tudom miben is lehetne) akkor majd gyorsabban nő? Vagy csak nem volt kinek elpanaszolni hogy milyen egy hímringyó pasid van?
2016. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd megnő,ő kérte,h nyírd meg ugyhogy ne érezd magad szarul miatta
2016. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a barátod egy gyökér, szakíts vele.

tuti megcsinál veled olyan aljas dolgokat is, amiket ide nem is mernél leírni, vagy fel sem fogod.

2016. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!