Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a mindennapi hajmosásról?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejétöl: 9 ÉVE MINDENNAP HAJAT MOSOK! Tudom most mindenki idegosszeomlást kapott de igen! Mindennap :D Már reggeli rutinommá vált. Na most a kérdés az hogy hogyan lehet erről leszokni!

Már próbáltam de mivel suli van szinte mindennap ezért nem állithatok oda olyan séróval mint aki 5 napja nem mosott volna hajat :D

SZÁRAZ SAMPON KIZÁRVA! egyszer használtam .. ragacsos lett a hajam és olyan mintha 2szeresen bezsirosodott volna.

Tehát az első kérdés ez volna :D



2.kérdés: Tudtok valami jó hajápoló olajat/pakolást?

pl. Kókuszzsír

Hol lehet venni?

Mennyi ft?

Ti mit használtok/ mi vált be? :)


Köszönöm ha igy már végigolvastad, kérlek segíts mert tényleg most a hajam nagyon rossz állapotba van :)



2016. nov. 17. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Második napon fogd össze.
2016. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
LKizárt, mivel már kaptam olyan megjegyzáseket hogy felkötött hajjal olyan vagok mint egy zsiros hagyma meg azért énis bevallom hogy nekem nem áll jól :) De azért köszi
2016. nov. 17. 15:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy rossz állapotban van a hajad, ennyi hajmosás után!


Hogy lehetne leszokni róla? Kb. úgy mint a cigiről: lassan és nehezen. Először próbáld kétnaponta mosni, majd három, később négy napra kitolni a hajmosást.


Hiába zsírosodik a hajad, nem szabad minden áldott nap mosni, mivel épp a természetes módon keletkező védőrétegétől fosztod meg.


Ha nagyon hamar zsírosodik, és azért mosod ennyiszer, akkor próbálj használni valami zsírosodás elleni sampont. Menj el a patikába és nézz valami gyógynövényes terméket, illetve szedj hajszépség vitamint, ami belülről erősíti majd a hajadat!


Egyébként meg próbáld elviselni, ha zsírosabb a hajad. Mindenkinek zsírosodik 2-3 nap után, ez természetes.

2016. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

17 éve mosok minden nap hajat... a száraz sampon sem az ördögtől való, próbáld ki az Avon száraz samponját, nagyon tuti.


Nekem a fodrászok mindig azt mondják, hogy pihentessem a hajamat, próbáljak 2-3 napig nem mosni... persze... 2-3 napig....

szóval követem a témát, hátha jön valaki valami csodaszerrel...

2016. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Legalább 2 hétig ne moss hajat, utána is csak hetenként. Addig használj száraz sampont.
2016. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg szükséges ez?

Naponta??? Úristen és azt már utálom mikor 2 vagy 3 naponta kell hajat mosnom..:( utálok hajat mosni, de tényleg és annyi mindent tudnék helyette csinálni pl minden reggel...

Na most én hetente 2x mosok hajat, ha zsírosodik nekem bevált a szárazsampon, vagy összefogom a hajamat...

Valahogy próbáld megritkítani a hajmosások számát, mert nem egészéges, nem tesz jót...:/

Olyan asmpon kell neked ami szárítja a hajad: csalánsampon vagy kénsampon ami nekem bevált...

Olajos pakolást és a balzsamot felejsd el, még rosszabb lesz!

23 L

2016. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Kismillió száraz sampon van ma már, nem hiszem el hogy egy sem válik be. Én használom és nekem nagyon bevált, hetente 2x mosok hajat és a köztes időben száraz sampont használok, nekem nagyon bevált.
2016. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

azmiatt mehetett totál tönkre a hajad, amit eddig műveltél vele


üdv,

Dörrentős

2016. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Komolyan, most miért kell 5 milliószor elmondanom?? NINCS SEMMI BAJA A HAJAMNAK! Egészsées és puha. Az már az én dolgom hogyan ápolom! És milyen meglepö, semmi baja! és most jön a nagydurrnás: Mindennap vasalom is!!!!!!!! Hjavasalás + hajmosás! És baja van a hajamnak? NINCS! Nincs kímélve de mégis nagyon egészséges! Annyi volt a kérdésem hogy hogy lehetne a hajmosást kihuzni 1-2 napra
2016. nov. 17. 20:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, képzelem milyen egészséges az a haj, amit minden áldott nap meg kell mosni :D
2016. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!