Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegesedésre...

Pattanás utáni hegesedésre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nem mély heged, de zavarnak. Szemből nem látszanak, de ha oldalról világít meg valami és árnyék lesz az arcom mások felén akkor láthatóak lesznek a hegek.

Mindig is problémás volt az arcbőröm, önbecsülési/önbizalmi gondok ma is fennállnak nálam, és szeretném végleg letenni ezt a terhet a vállamról.

Másoknak olyan szép a bőrük, fiúkról és lányokról egyaránt beszélek. Viszont van egy kisebbség akiknek komoly problémája van az arcbőrével. Nekem már elegem van sajátomból, 1000 terméket kipróbáltam, gyógyszert is szedtem, de semmi, vagy minimális volt a változás.

Valakinek jó tapasztalat?

Olvastam lézeres arckezelésről is, csak az nagyon drága, az helyre tudja tenni?

Már ott tartok, hogy nagyobb összeget is képes lennék feláldozni, csak legyen nekem is normális az arcbőröm.



2016. nov. 18. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A regi hegeket tenyleg csak az ido vagy lezer javitja de ha van egy pattanasod es meg uj akkor feltetlenul rakj ra aloe verat. Vegyel egy egesz novenyt 2000 ft. Ne kremeket vegyel. Annak levagot a levelet darabonkemt es belemasszirozod az arcodba. Friss pattanas utan (amig tenyleg meg friss a hus) mindig ezzel kentem es olyan mely sebet is begyogyitott amirol sose hittem volna hogy nem lesz heges:D
2016. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak kozmetikai hámlasztással tüntethető el.
2016. nov. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!