Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném megvastagítani a...

Szeretném megvastagítani a szemöldokömet, vissza fog nőni ha sokaig vekonyra volt kiszedve?

Figyelt kérdés
Meghagyom olyan vastagságra amilyet szeretnék, vissza fog nőni vagy már ilyen ritkás lesz?
2016. nov. 18. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem visszanőtt,bár egy darabig kicsit fura volt,.
2016. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

vissza fog nőlni igen. De ha majd úgy gondolod,hogy már meguntad a vékonyabbat akkor ajánlom neked a ricinus olajat hetente 1-2x kell vele bekenni a szemöldöködet(fülpiszkálóval egyenletesen vidd fel) és 3-4 hét alatt dúsabb is lesz és erőteljesebb is.Én a szemöldökömre is és a szempilláimra is ezt használom és hihetetlen sokat nőtt az utóbbi hetekben,csak ajánlani tudom neked is.

Ja és DM-ben van ilyen kisebb üvegben ami kifejezetten hajra,szempillára és szemöldökre van. :)

2016. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak ésszel a szemöldökritkítással. Nekem évekig volt nagyon vékonyra szedve, idén tavasszal határoztam el, hogy visszanövesztem. Én is használom a ricinusolajat minden héten, de sajnos nagyon nehezen akarnak visszanőni a szálak. Vannak részek, ahol szépen kinőtt, de a belső felénél elég ritkás, és pár foltban csak 1-2 gyenge szálacska van. Már megbántam, hogy ilyen sokáig vékonyra szedtem. Így nem túl szép most, szemöldökporral kell kifestenem, hogy egyenletesnek tűnjön. Még reménykedem, de lehet, hogy nem marad más megoldás, csak a tetováltatás.

2016. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig nől már vissza,ki kell próbálni.
2016. nov. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!