Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikán kívül lehet valamil...

Plasztikán kívül lehet valamilyen más módszerrel megvastagítani az ajkamat?

Figyelt kérdés
Most sem vékony csak olyan átlagos. Nagyon szeretném hogy olyan szép legyen mint mondjuk Angelina Jolie-é. Ezt hogyan lehet elérni úgy, hogy ne nézzek ki úgy mint egy harcsa?
2012. júl. 17. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szájfény?

Az a legegyszerűbb, nem fáj, nem természetellenes, nem kacsaszáj. Tévében egy csaj mondta hogy azért tölteti fel a száját, hogy természetes legyen és hogy milyen szép, dicsérik meg mittudomén, megcsináltatta kamerák előtt és úgy nézett ki mint egy kacsa de ő meg a kis barátnői el voltak ájulva. -.- :D

Úgyhogy szájfény. :) Vagy ha fel akarod töltetni, akkor csak egy nagyon picit. (Minden beavatkozás oké, egy bizonyos határig szerintem. :)) De ha eddig szép voltál átlagos ajkakkal, akkor miért kéne nagyobb? :)

2012. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Igazából arra lennék kíváncsi hogy a plasztikán kívük létezik-e vmilyen természetesebb módszer? Ki tudja.. mamár minden van . Olvastam már ilyen kozmetikumról, de azok drágák:((
2012. júl. 17. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallottam olyan szájfényekről is, amelyek kis mértékben chilit tartalmaznak, így a száj vérkeringését felturbózzák, ezáltal duzzadtabb ajkakat eredményez. Én is szívesen kipróbálnám, de hogy hol lehet ilyet kapni, arról sajnos fogalmam sincs! :(
2012. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont olyan szád van, ami illik az arcformádhoz. Ahogy az első válaszoló írta, icipici korrekció belefér, de ügyelni kell nagyon a mértékre. De hidd el, ha természetesen is telt, szép formájú szád van, azon csak rontani lehet! :)
2012. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régebben újságban láttam chilis szájfényt, de azok drágák (3000 felett kezdődnek). Ismerősömnek volt és mondta hogy elég kellemetlen mert folyton csípi, és olyan mintha égetne. Sosem bírta fenthagyni 10 percnél tovább mert nagyin zavarta.

Akkor már inkább egy egyszerű, szép szájfény, ha ügyesen fested ki az ajkaid, akkor optikailag nagyítja. :)

2012. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyin, nagyon. :D Elnézést, elírtam :)
2012. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányok. Miért akarjátok hogy a környezetetekben lévő összes hímnek egyfolytában a sz***son járjon az eszük?

A feltöltött szájú csajok olyanok mint a guminők. Titokban kipróbálnánk de a szüleinknek nem mutatnánk be őket. Csilis szájfény.. Azzal lehet igazán jó megcsókolni valakit. Akkor már legyen fokhagymás. De szerintem szeresd a szád. Mi szeretjük.

2012. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Olvastam újságban, hogy sztárok is csinálják azt, hogy fogkefével kicsit átdörzsölik az ajkukat és utána jöhet rá a szájfény, vagy a rúzs. A dörzsöléstől felpezsdül benne a vér és teltebbnek hat. Vagy csinálj magadnak szájkontúrt és a belső részt egy kicsit( de tényleg csak egy kicsivel) halványabbra fesd és attól is teltebb lesz az ajkad.
2012. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!