Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eldobható vagy elektromos...

Eldobható vagy elektromos borotva?

Figyelt kérdés
Férfiaknak melyik a jobb borotválkozáshoz, melyikkel lehet borotválni simábbra az arcot?

2016. nov. 18. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az eldobhatóval. Kb. 2-5 órát nyersz vele a jobb elektromosokhoz képest. Viszont vannak olyanok, akiknek túl érzékeny a bőre az eldobható borotvákhoz (pl. nekem is), így kénytelen voltam elektromosra átszokni. Az eldobhatótól égett az arcom, állam, nyakam, az állcsont vonalánál pedig minden borotválkozás után rengeteg apró, fehér kis pattanásszerű cucc jött elő. Pedig próbáltam ezerféle kenőcsöt meg aftersévet, de egyik sem enyhített a problémán.


Viszont az elektromos borotvától is olykor kipattogtam, így most már hajnyírót használok évek óta. 3 mm-re van beállítva, ilyen borostás-szerű kinézetem van tőle. De mivel vékony arcom van, legalább egy kicsit kerekít rajta :) Ezzel gyorsan megvan a "borotválkozás" (2 percnél ritkán tart tovább), és nem problémás az arcbőrömnek sem.

2016. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha naponta borotválkozol.Akkor eldobhatós ha csak egy héten egyszer akkor villanyborotva.
2016. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!