Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny bőr gyantázása hülyeség?

Érzékeny bőr gyantázása hülyeség?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny bőröm van, a borotvától és az epilátortól kipattogzok. A szőrtelenítő krém macerás, és szúrós maradok utána. Egyedül a gyantát nem próbaltam még. Ha kozmetikushoz megyek, aki nyilván ért hozzá, és megfelelő utókezelésben is részesít, akkor is kipattogzok majd? Ha igen, ezek mikor múlnak el?

Borotválkozás után nem szoktak elmúlni, csak ha minimum 1 hónapig nem szőrtelenítek, dehát ez ugye nem igazán megoldás...

Mire számíthatok?



2016. nov. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Proba szerencse, lehet ki fogsz pattogni, akkor masmilyen gyantat kell hasznalni. Ezt is ki kell tapasztalni. Keresztanyum kozmetikus, van tobb vendege, akinel ki kellett tapasztalni, hogy melyik gyantatol nem pattog ki es ertelemszeruen mindenkinel a megfelelot hasznalja, de ezt elore nem nagyon lehet megmondani erzekeny bornel.
2016. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van érzékeny bőrre is gyanta. Szerintem a legjobb az a hintőporos és az azulénes.


Nekem is kicsit érzékeny, száraz és gyulladásra/befordulásra hajlamosat a szőrtüszőim, de a gyantától eddig nem volt semmi különösebb bajom.


A pirosság pár óra alatt elmúlik. Esetleg vegyél otthonra aloeverás gélt(Dm-ben vagy rossmannban lehet kapni) esetleg bepantent.

2016. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ki kell próbálni.

A gyantázás után fertőtlenítés nagyon fontos, érzékeny bőr esetén én a tartósítószerektől mentes termékeket javaslom, mert tartósítókra, mesterséges illat anyagokra sokan rosszul reagálnak...

2016. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség,sőt ajánlott gyantázni.
2016. nov. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Body Wax Intimkozmetika válasza:
Sziasztok! Érzékeny bőr esetén nagyon fontos a technika illetve az anyaghasználat. Nálunk az Intimkozmetikában kifejezetten olyan anyagokkal dolgozunk amivel az érzékeny bőr is gyantázható. :-)
2023. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!