Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak száraz, fénytele...

Mit csináljak száraz, fénytelen hajlammal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A hajam vége nagyon száraz, de az egész fenytelen. Mindenki másnak fényes és puha haja van úgy hogy ők csak samponozzák. Én használok balzsamot (Syoss renew) és heti 1-2-szer pakolást, és a végekre Syoss olajat, de nem lett jobb. Igyekszem sokat inni mindig megvan a napi 1-2 liter. Haj vasalóval nem olyan vészes a de hajam de anélkül nagyon rossz, olyan mint az oroszlán sörény. Próbáltam rá házi pakolást is mézes-tojásos-olívaolajasat de attól rosszabb lett. A kókuszolajtol jobb lett egy k
2016. nov. 20. 01:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt: jobb lett egy kicsit de attól se sokkal. A válaszokért előre is köszi
2016. nov. 20. 01:23
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Milyen HAJLAMod van?
2016. nov. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a hajam,két évig kinlódtam vele,rengeteg pénzt költöttem rá.

Le kellett vágatnom,mert semmi nem hozza helyre.

2016. nov. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg anyáink módszerét. Mosd meg samponnal, és ecettel öblítsd le. Semmi balzsam, olaj és egyéb vacak.
2016. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A száraz hajvégeket vágd le, egyél egészségesen, mellőzd a sok sz..rt az étrendedből, néha lehet hogy szimplán csak bekened a hajad olíva olajjal, hagyod rajta állni és lemosod.

A hajszárítótól és a hajvasalótól is szárad a haj.


Az én hajam szép fényes és egészséges, ennyi csak a titkom:

egészséges életmód, semmi káros szenvedély, egészségügyi hajvágás, sok vitamin bevitele.

2016. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sampon után almaecetes vízzel szoktam leöblíteni.Megszárad a levegőn és utána fésülöm ki.
2016. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami tudom h ilyenkor borzasztó tanácsnak tűnik, de hosszútávon nekem az vállt be h kerülök minden hőformázást.

Fél év hajszárító vasaló és társai mentes élet és helyrejött a hajam.

2016. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vasalót hagyd el. Nekem is hasonló állapotban volt.

Göndör és száraz, töredező. Én naponta/másnaponta mosom, sampon után literes kallos pakolást vagy vmi balzsamot teszek rá, ilyenkor tudom az ujjaimmal kifésülni mert egyébként nem fésülhető. Este mosok hajat, hajhabbal rögzítem és hagyom magától megszáradni. Határozottan jobb lett.

2016. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!