Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hasznaljam a meleg gyantat?

Hogy hasznaljam a meleg gyantat?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy kell "hasznalni" csak sok oldalon olvastam hogy elotte hintoporral kenjem be a labam.de nekem nincs itthon es most fognek neki.Mit tegyek a labamra.Nem szeretnem ha lejonne a borom...es utana mit javasoltok??le szabad tusolni??vagy kenjem be kremmel??a rajta maradt gyantat le tudom szedni szessze vagy valamivel???
2010. ápr. 29. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem intim helyen történt (az egész) gyantázás...

nem kell semmit előtte rárakni, illetve lehet, de ha száraz a bőröd, nem vizes, nem zsíros akkor mehet rá a meleg gyanta.

gyantázás után Alsol, neogranormon stb készítmények jó rá.

én alsolal kentem be, és a kozmetikusom is.

a felesleges bőrön maradt gyantára van külön gyantalemosó. de nem tudom hol lehet kapni, szerintem nem marad gyanta a bőrödön, mert ezek nem olyan rossz minőségűek mint a pillanatragasztó szerű gyanták...

sok sikert a gyantázáshoz :)

egyébként hol fogod gyantázni magad?

2010. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a labamat...es epp most csinalom ....csak kicsi a szor es nehezen megy...de nem akarok varni mert majus 1re szep akarok lenni....leborotvalni nem akarom megnit mert 3 nap mulva kezdhetem elorol...:P
2010. ápr. 29. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

érettségin senki nem nézi a lábadat :D

mondjuk nem tudom mennyi idős vagy :)

egyébként olyankor az epilátorral kell végig menni rajta :) nekem is kicsit votl a szőr és csak pár száll nőt ki, szóval végeztem hamar :)

2010. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat en mar erettsegiztem de mind1...amugy se most van hanem juniusban...jah es majus 1en altalaban az ember a barataival kirandul..es napozni is szeretnek,....ezert gyantazok most...:)
2010. ápr. 29. 18:28
 5/7 A kérdező kommentje:
jah...nalatok most van az erettsegi????ok le vagyok maradva...es kulfoldon elek :P....szoval...kerem tovabb a javaslatokat/tapasztalatokat!!!!
2010. ápr. 29. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én sem használok előtte semmit, fogom, bekenem és leszedem, ennyi. a maradék gyantát pedig szintén a lehúzóval szedem le, csak odanyomom és leszedem, ennyi. amúgy ha utána egy zsíros krémet hazsnálsz, akkoraz leszedi a maradék gyantát.
2010. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszike

amugy legyantaztam a karomat is....es megjelent vagy 3 patti....mit csinaljak???nem fog tobb kijonni a karomon?

2010. ápr. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!