Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő, míg megnő a...

Mennyi idő, míg megnő a babahajam?

Figyelt kérdés

Februárban vettem észre először a kis babahajakat a homlokom két oldalán, azóta 13 cm-t nőttek, azaz a fülem aljáig érnek. A többi hajam 45-50 cm-es. Hány év alatt fog ekkorára megnőni a babahaj, és hogy lehetne gyorsítani a növekedést?


13/l



2016. nov. 20. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem már több, mint egy éve idegesít a babahaj. Sokak szerint hamar megnő, de nekem eddig alig 4-5 centivel lett hosszabb. Nekem mindig kiáll oldalra, mint valami szarvak, hiába lakkozom vagy zselézem. Ha hajvasalóval kisimítom és fújok rá lakkot, akkor tovább tart szépen. Szerintem, ha neked február óta nőtt 13 centit, akkor elég hamar meg fog nőni. :)
2016. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kb 15 centit nő évente, esetleg próbálj ki vmi hajvitamint pl revalid, meg fejbőrbe masszírozhatót pl herzéria
2016. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a mai napig vannak babahajaim, pedig nem vagyok már baba.... 40/N
2017. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mióta kiírtam a kérdést, azóta kb ugyanakkora, alig nőtt valamit:/

2017. jan. 11. 13:23
 5/5 Biapernys ***** válasza:
70%
Hát nekem több éve semmit srm nőtt -.- 13/l
2017. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!