Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalaitok érdekelnének,...

Tapasztalaitok érdekelnének, hogy melyik, vagy milyen hajszinező festéket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Középbarna színü hajam van és a végét szeretném befesteni szőkére kiváncsiságból hogy hogyan áll, de ha nem is lesz szöke csak pár árnyalattal világosabb az is jo. Melyik hajszinezőt ajánljátok ami pár mosás után kijön? Nektek mennyi idő után kopott le?

2016. nov. 21. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért a középbarna elég sötét szín, nem vagyok biztos benne, hogy egy sima színező világosítana rajta eleget.

Igaz, az egyik barnát próbáltam a Casting Crème Gloss színei közül, de én nagyon elégedett voltam vele. Fokozatosan kopott és a balzsam benne szuper!

Esetleg próbáld meg ezt.

Nem hinném, hogy rosszul állna, ha jól van megcsinálva (értsd: nem egy határozott csíkkal válik el a barnától), de megértem, hogy csak próbálkoznál.

2016. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem szőke festéket használnék hanem világosbarnát az estleg jobban befogná?
2016. nov. 22. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia ismét. Nos, a világosbarna sötétebb mint a szőke, szóval nem valószínű, hogy sikerül, amit szeretnél.

Van még ez a palette color shampoo 320-as "szőkítő", de sokat ez se fog világosítani rajta. Nem tartós, szóval egy próbát esetleg megér. Azt nem írtad, hogy ez a középbarna festett vagy természetes. Ha festett akkor lehet, hogy inkább vörösesbe csap át a szín.

2016. nov. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget lehet kiprobálom. Természetes barna.
2016. nov. 23. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


barátnőm ezt használta, a haja közepétől lefele, nagyon szép eredménye lett :) vannak különböző árnyalatokban

2016. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!