Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Miért nem múlik el az egyik bőrhibám?

1 éve kinőtt az állcsontomon egy pattanás, kinyomtam begyulladt stb. újra megérett, megint nyomkodtam. Nyárra el is múlt szépen leszárította a Nap + kozmetikusomnál voltam ilyen arckezelésen. Most viszont megint újra előjött de már nem tudom hanyadjára.. és idegesít. Étkezésemmel semmi gond ettől tuti nem lehet (ezt onnan is gondolom mert csak ott azon a helyen jön ki) normálisan eszek zöldséget/gyümölcsöt, rengeteget iszok vizet, sportolok heti 4x. mindennap megmosom az arcom,koszos kézzel soha nem nyúlok hozzá szóval maximálisan figyelek erre. Mit kéne tennem hogy máskor ne jöjjön ki? Mitől jöhet ki egyáltalán? 15L

Keress kérdéseket hasonló témákban: pattanás, bőrhiba, étkezés, bőr, higiénia, tisztaság, figyelem, gyümölcs, zöldség, arc

2016-11-21 19:33  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szia! A pattanásról tudni kell,h legföképp belsőleg alakul ki..tehát lehet h egészségesen teszel-veszel de mivel nem vagyunk egyformák,lehet a stresszes időszakot(tanulás például)így reagál a szervezeted majd azután a bőröd.:) Olykor gőzölgessd kamillás víz felett az arcod,hogy kitáguljon a pórus,és azután hidratáld a bőrödnek megfelelő krémmel,stb.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016-11-21 19:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, még jöhetnek válaszok!:)

# 2/4Időpont 2016-11-21 21:22 Privát üzenet
A kozmetikus megnyitja és kitisztítja.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016-11-22 05:15 Privát üzenet
Az allon levo pattanasnak, foleg az ilyen makacsnak, altalaban nogyogyaszati problema az oka. Nem artana egy vizsgalat. Lehet pl petefeszek ciszta vagy ilyesmi.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016-11-22 13:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lenne egy olyan kérdésem hogy ha egy haj (lány haja) göndörödik e hogy ha a haj végét egyenesre vágják? Ezen múlik egy barátom hajának a jövője!
Szemöldököm közepén kinyomtam egy kicsi pattanast viszont piros lett holnapra el múlik a pirosság?
Ahol van az ofinám legfent a fejbőrnél hajszárítóttól ki jött ilyen apro pici patti az majd el múlik magától vagy kenjem valamivel?
Mikor nyomdostam ki a pattansaim kicsit a bőr allá nyúltam és kicsi pukli jött ki viszont meg nyomni nem tudom mert akkor fáj majd el múlik magától?
Mennyi idő alatt múlik el az égés?
Valami jo testapolo vagy krem az arcomra ami a borotva altal kipattogzott pattanasokat leszedi? Nem mulik el.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu