Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem múlik el az egyik...

Miért nem múlik el az egyik bőrhibám?

Figyelt kérdés
1 éve kinőtt az állcsontomon egy pattanás, kinyomtam begyulladt stb. újra megérett, megint nyomkodtam. Nyárra el is múlt szépen leszárította a Nap + kozmetikusomnál voltam ilyen arckezelésen. Most viszont megint újra előjött de már nem tudom hanyadjára.. és idegesít. Étkezésemmel semmi gond ettől tuti nem lehet (ezt onnan is gondolom mert csak ott azon a helyen jön ki) normálisan eszek zöldséget/gyümölcsöt, rengeteget iszok vizet, sportolok heti 4x. mindennap megmosom az arcom,koszos kézzel soha nem nyúlok hozzá szóval maximálisan figyelek erre. Mit kéne tennem hogy máskor ne jöjjön ki? Mitől jöhet ki egyáltalán? 15L

2016. nov. 21. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A pattanásról tudni kell,h legföképp belsőleg alakul ki..tehát lehet h egészségesen teszel-veszel de mivel nem vagyunk egyformák,lehet a stresszes időszakot(tanulás például)így reagál a szervezeted majd azután a bőröd.:) Olykor gőzölgessd kamillás víz felett az arcod,hogy kitáguljon a pórus,és azután hidratáld a bőrödnek megfelelő krémmel,stb.
2016. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még jöhetnek válaszok!:)
2016. nov. 21. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A kozmetikus megnyitja és kitisztítja.
2016. nov. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az allon levo pattanasnak, foleg az ilyen makacsnak, altalaban nogyogyaszati problema az oka. Nem artana egy vizsgalat. Lehet pl petefeszek ciszta vagy ilyesmi.
2016. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!