Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritka hajra, hajnövesztő,...

Ritka hajra, hajnövesztő, hajerősítő?

Figyelt kérdés

Alpecint szeretem de heti/2 heti 2500ftom nincs egy samponra.

Ricinus olajjal sok változást nem tapasztaltam csak hosszra, és időm sincs egy-egy 2-4 órás pakolásra..

Tabletta vagy balzsam...stb? Tapasztalatok alapján ajánljátok kérlek.



2016. nov. 21. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Dm es 770 forintos hajnoveszto kapszula. 3 honapra eleg. Nagyon lassan nott a hajam de ezalatt a 3 honap alatt nott 5 cmet pedig nekem evente 9 et szokott :D es sokkal dusabb lett . azon gondolkozdtm magic hair veszek akkor olvastam mekkora penzkidobas mert a dm es ugyan az es tenyleg nagyon jo. Ricinus olaj nekem sem segitett meg hajnoveszto samponok
2016. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi kipróbálom. Wsetleg a nevét leírnád (azon kívül hogy dm-es hajkapszula. Mert van pár. :)) )

,megköszönném. ☺

2016. nov. 21. 23:21
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ezt kell keresned: [link]


A ricinushoz amúgy elég 20 perc. 2 órás pakolás teljesen felesleges. A legtöbb hatóanyag max 30 perc alatt felszívódik. Ha készítesz olajos pakolást, a tenyered olajosan jól összedörzsölöd, hogy felmelegítsd az olajat, és gyorsabban hat.


Én fürdés előtt 20 perccel felrakom így az olajat, azt megyek zuhanyozni.

Amúgy a tojás is sokat tesz a hajnövekedésért.

2016. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tojásos ricinus pakolást használtam. Melegen felkenve. Aztán egy dunszt és sapi hogy melegen tartsa...nem sok valtozas tortent.
2016. nov. 22. 13:08
 5/8 anonim válasza:
Nutriol sampon. Nagyon jo.
2016. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kiprobalom. :)
2016. nov. 22. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Uh hat dms hajkapszula az az amire ra van irv ahogy haare xd az osszesben kb ugyan az van en a legolcsobbat vettem
2016. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi kiprobalom mindkettot amit ajanlottatok . :)
2016. nov. 22. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!