Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festessem be a hajam szülői...

Festessem be a hajam szülői engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Már 2 éve álmodozok a SZÜKRE-FEHÉR hajról de anyám hallani se akar róla. Tudom furcsa hogy szürkére akarom festetni de egyszerűen imádom ezt a hajszínt szerintem ez a világos bőrű lányoknak (mint nekem mert én falfehér vagyok) nagyon jól áll. Na tehát szerintetek festessem be az engedélyük nélkül? 15/L

2016. nov. 24. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert láthatóan fingod nincs róla, hogyan kell. Csak tetszik, de nem tudod, hogy meg lehet-e egyáltalán csinálni az eredeti hajadból. Nekem olyan van, de èn fodrász vagyok, és így is csak harmadik alkalomra lett olyan, amilyet akartam.
2016. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy meg a világos bőrhöz nagyon rossz a szőke vagy szürke haj. Úgy fogsz kinézni, mint egy hullajelölt.
2016. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire akarod menj aztán csináltasd meg. De azzal számolj, hogy a szürkét baromi gyakran kell újrafesteni mert a szinező két hét alatt kikopik, plusz még havonta tőfestés, nem olcsó mulatság. (Amúgy attól hogy falfehér vagy nem garantált hogy jól fog állni, én is falfehér vagyok alapból világos hajjal, világos szemmel és hányadékul néztem ki a szürkével, alig vártam hogy kikopjon)
2016. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mikor tini voltam, emlékszem, nővérem mondta a szüleimnek, hogy szeretné a haját befesteni, kapott egy taslit. én meg fogtam, és befestettem a hajam vörös hajszínezővel, apám rám nézett, és azt mondta, eh, de ronda :) és ennyi :)

én szerintem a szülőknek jó az ilyen sokk hatás, talán elfogadóbbak, mintha kérné a "gyerek" a lehetőséget.


de azért jól gondold meg, hogy valóban az előnyödre van-e ez a változás. nekem túl drasztikus...


a fiatalságnak az az előnye, hogy úgy szépek, ahogy vannak. jó a kis extravagánsság, de azért a külső sokakban ítéletet is kivált.


szerintem 15 évesen még az önmagunk megismerése és elfogadása a lényeg, hogy barátkozzunk önmagunkkal, és az adottságaink által akarjunk a legjobbak lenni.


mindenkinek az a hajszín a legjobb, amivel a genetika megáldotta - mondom ezt a sokmindent én, aki 38 éves anya vagyok, és nem festem a hajam, és csodásan is nézek ki, még így is, hogy hozzád képest vénség vagyok :)


én azt mondom neked, hogy ne ess túlzásokba, de nyugodtan képviseld önmagad, és áll ki a vágyaidért, és igenis éreztesd, hogy bizony te már önmagad is döntésképes vagy.


de ne túl drasztikus hajszínt válassz, ha lehet.


a harsány haj még nem tesz harsány személyiséggé, vagy a különleges haj nem tesz különlegessé, ami az ember, az összességében az. nem csak egy részlet miatt.

2016. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most festettem szürkére a hajam, igaz, én 25 éves vagyok.

Csak egy dolgot hadd jegyezzek meg, a szürke haj nem áll jól a világosbőrűeknek. Olyan sápadt leszel tőle, mint egy végstádiumos rákbeteg, de te tudod...


Nekem sem olyan hú, de sötét a bőröm, de nekem alapból icipicit kreolosabb és a nyári napsütésből még látszik valami, így igazán szép az összhatás.


Nagy divat most a szürke haj, de tényleg nem tartós, hamar kopik, le kell előtte szivatni a hajat. Tényleg erre vágysz 15 évesen?

2016. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!