Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reménykedjek hogy valaha...

Reménykedjek hogy valaha ebből még lesz normális haj vagy felejtsem el és festessem át?

Figyelt kérdés

Fejembe vettem hogy nekem fehér-ezüst hajam lesz. Ki lett szőkítve, hamvasítgattam, de az utóbbi hajmosásnál teljesen elszúrtam. Legutóbbi néhány tőfestésnél nem lett túl jó az eredmény, platinaszőke helyett középszőkére fogta be, gondoltam nembaj, majd kövi szőkítés kiszedi rendesn... hát nem. Emellé, eddig a vége rekordgyorsasággal vette be a hamvasítót míg a tövét kb rugdosni kellett hogy egy kicsit is bevegyen. Most úgy döntött hogy kapjam be és máshogy lesz. Az eredmény. Az alja jó (legalább), a leges legtöve úgy 1mm-en sötétbarna (eredeti hajszín) egy fél centin világos szőke, következő centin sárgás szőke... majd a következő másfél cm alatt átvált konkrétan LILÁBA. Én eldobom az agyam, ilyen ótvarul még nem nézett ki, már azt fontolgatom hagyom a francba és visszafestem élénkvörösre, fodrászra nincs pénzem és jövő héten megyek ballagásra ahol a jelenlévők miatt nagyon nem kéne így kinéznem. Az egyetlen esélyem még egy világosító krém amit a fodrászkellékes ajánlott de már lassan kételkedem benne hogy megéri-e próbálkozni.

Ti mit tennétek a helyemben?


2016. ápr. 24. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Azóta száradt és világosodott de OH GOD WHY

[link]

2016. ápr. 24. 20:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fested egy normális szőkére? Nagyon szép az eperszőke, azt már csak sikerülne. Vagy egy sötétszőke.

Otthon nincs értelme annak amit csinálsz, csak a hajad teszed tönkre összevissza szőkítéssel. Ahhoz hogy egyszínű legyen a hajad már egy jó mesterfodrász kéne. Minden részére a hajadnak már külön festéket kellene kikeverni ahhoz hogy egyszínű legyen belőle a végén.

2016. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kép alapján még a bőrszínedhez sem illene a szürke, hamvas árnyalat, szóval semmiképp nem jó ötlet amit elterveztél.
2016. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, hagytam magam meggyőzni, meg egy ideig tetszett is csak azért ott motoszkált a fejem hátuljában hogy "jaj de a vöröset jobban szeretted", erre most jól elcseszem pedig végre kezdett úgy kinézni ahogy szerettem volna :/
2016. ápr. 24. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászként ezt csinálnám: a tövére még lejjebb, amíg még sárga, tennék max. 3-as oxival szőkítőport. Amikor már olyan, amilyennek lennie kell, lemosom. A hajhossz lilás árnyalata is nagy valószínűséggel eltűnik. A hajhossz már károsodott, azért kapta be annyira a lilát. Emiatt oda nem olyan színező kell, mint a többi részre. A hajtő-hajközép jó eséllyel egyforma lett, oda mehet egy hamvasszőke színező vagy balzsam fizikai színezővel, a hajvégre pedig kell pici meleg pigment is, hogy olyan legyen, mint a többi rész. Olaplexet is tennék bele, hogy jobb állapotba kerüljön a haj.

Hogy ezt otthon hogy lehetne megcsinálni? szerintem sehogy. Mert bármit kennél rá, sosem lenne egységes a végeredmény, hiszen a többféle hajminőség és hajszín ezt nem tenné lehetővé.

2016. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!