Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha a hajam nagyon...

Mit tegyek, ha a hajam nagyon száraz, törékeny, és nagyon csúnya széna szerű?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem meg a hajam,mert mikor megmosom annyira száraz és mint egy szénaboglya úgy néz ki. Viszont utána hamar zsírosodik. Mit ajánlanátok mit tegyek rá? Olvastam a neten különböző hajmaszkról, balmazsamról,és olajról is. Nem tudom melyiknek higgyek.

2016. nov. 26. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ápolni kellene, néha vágatni...
2016. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezt szeretném megkérdezni ki mivel ápolja....
2016. nov. 27. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajmosás elott mindig rakok ra valamit,amit talalok otthon:siman tojassargajat szoktam(feherjet nem szabad) vagy szoktam ra natur joghurtot mezzel,ha eoo nincs joghurt akkor tejfollel,na ugye sampon balzsam,aztan a kallos csokis pakolasa csodakat tesz goods marketbe 350 FT,utana rakok ra hajolajat meg hajsprayt,es sok vizet kell inni azis nagyon fontos
2016. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Napraforgó olaj is jó rá.A második használat után szemmel látható eredmény lesz.Nem tudom ti hogy vagyok vele de nekem bevált.Azt vettem észre ,mióta kenem vele gyorsabban nő.Emellett puha és selymes lesz :3

30 percig kell rajta hagyni!!

2016. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!