Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ez velem? :/

Miért van ez velem? :/

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Már úgy nagyjából kinőttem a pattanásos korszakból,de meg mindig tele van az arcom pattanás utáni hegekkel,illetve néhol 1-2 pattanással,mitesszerrel. Az arcbőröm meg általába fénylik,főleg amikor iskolában vagyok,viszont úgy érzem mintha száraz lenne az egész arcom. Ezt leginkább zuhanyzáskor szoktam észrevenni.ráadásul szinte mindig piros a bőröm,ami nagyon idegesít :/

Lehetséges hogy ez még a hormonváltozások miatt van? Mit tudok tenni hogy szép egészséges börőm legyen? Milyen termékek jóak rá?



2015. dec. 29. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Ha sminkeled magad, persze pattanásos leszel. De ha nem teszel magadra egy csepp alapozót se, akkor lehet hogy allergiás vagy valamire, vagy épp a tusfürdő az, amit a bőröd nem fogad el. Menj bőrgyógyászhoz, vagy nézz utána a neten ilyesmi allergia féléknek.
2015. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az alapozót már nyár óta letettem,csak alkalmakként szoktam rakni az arcomra.viszont régen nagyon sokszor kentem magam.

Bőrgyógyásznál voltam nem egyszer,a gyogyszerek meg a kremek hatottak egy ideig,de ahogy mar nem hasznaltam oket,visszajott ez a problema rovidebb-hosszabb idovel :/

2015. dec. 29. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat a kifejezésért, de az hogy a sminktol pattanásos leszel egy nagy fas***ág. Ha minoségi alapozót használsz ami nem tömíti el a pórusaidat, és szépen letisztítod este az arcod, akkor semmi bajod nem lesz. Egyébként nekem ugyanez volt, mikor a borgyógyász próbálta kezelni a pattanásaimat. Annyira kisźaradt a boröm, hogy tiszta puros volt, fájt és fénylett, de kezelte aztán azt is. Szóval szerintem próbáld meg hidratálni egy krémmel ami nem okoz pattanásokat. (Pl a biodermák jók erre) és ha ez sem segít keress fel egy borgyógyászt :)
2015. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. dec. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!