Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, szöszös hajra nektek...

Rozcsa kérdése:

Száraz, szöszös hajra nektek mi vált be igazán?

Figyelt kérdés
Most váll alá érő hajam van, januárban vágattam le állig érőre, előtte a hátam közepéig ért. Kb egy éve nem vasalom a hajam, és próbálok mindenre odafigyelni. Hajmosás után sem fényes, puha,szöszös a vége. Hiába próbálkozok bármivel. Több hajpakolást próbáltam már, de az utóbbi időben mindenben csalódok. van megoldás? Valakinek valami ami igazán bevált? Mostanában rengeteget keresgélek, olvasgatok krémmmánián, de annyi félét olvasok mindenhol... Már nemtudom mi lehetne jó.

2016. nov. 26. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a Gliss Kur ultra repair vagy mi fene, ilyen arany csomagolasu. De csak a balzsamjaval egyutt. Es nagyon hasznos a kifesulo olajspraye is.
2016. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!