Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalt, régóta a szakmában...

Tapasztalt, régóta a szakmában dolgozó kozmetikusok tanácsát szeretném kérni: Meddig "kell" várnom, mire igazán beindul a vállalkozásom? Érdemes addig valamilyen kiegészítő munkát keresnem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem csak kozmetikusként dolgozni (23/L), az első pár hónapom szépen alakult, de a legutóbbi (szeptember) katasztrofális volt, és ez nagyon elvette a kedvemet, magam alatt vagyok.


Jó, frekventált helyen vagyok (bár maga az épület régi, nem túl szép, egy felújítás nagyon jót tenne már neki), ügyesnek mondanak, szeretem a munkámat, szeretek emberekkel dolgozni, szeretem csinálni, jó krémekkel és eszközökkel dolgozok - de ez a hónap most elvette a kedvemet, és nagyon negatívan látom a jövőt.


Meddig "kell" várnom, mire igazán beindul a vállalkozásom? Hirdessem több helyen magam, esetleg máshogyan is (Facebook-on és szórólapozáson kívül)? Vagy próbáljam kiegészíteni a vállalkozásom körét? Vagy esetleg keressek addig kiegészítő állást?


Szeretnék többet keresni, a saját lábamon megállni, kész vagyok tenni érte, dolgozni, minőségi munkát végezni, és nyilván szeretném, ha sikeres lennék a szakmámban, és szeretnék ebből megélni.


Kérlek, adjatok tanácsokat, hogyan "vészelhetem át" ezt az időszakot, meddig várjak, mit csináljak addig.

Minden építő jellegű tanácsot (vagy ha szükséges, kritikát) szívesen fogadok!


Köszönöm!



2016. okt. 3. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy barátnőm kb. 3 éve kezdett bele a vállalkozásába, az első hónapokat ő is nehezen bírta (alig volt vendége egy nap) és sokszor volt úgy, h feladja, pedig jó helyen volt, csak nem volt túl figyelemfelkeltő. Így csináltatott egy ilyen plakátszerűséget, azt kirakatta az üzlet elé, csinált facebookon oldalt, ahol leírja, h mit vállal, milyen termékeket használ, képeket rak fel a sminkekről, hol volt pl. tanfolyamon, milyen versenyre készül stb. és pl. karácsony előtt is csinált ott versenyt és kisorsolt pl. ingyen arckezelést, stb. Meg nem árt olyan barátnőket szerezni, akik felérnek egy reklámmal, mert annyit beszélnek. Tehát reklámozd magad és kitartást!!! na és sok sikert!

2016. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, a szeptember mindenhol gyengébb a sulikezdés miatt. Ilyenkor az emberek nem magukra költenek, hanem tanszerekre. Nyugi, jönnek az ünnepek, csinálj ajándékkártyákat különböző kezelésekre, amit megvehetnek valamelyik rokonuknak, szeretni fogják.
2016. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szeptember mindig visszaesik a sulikezdés miatt,októbertől többen lesznek hidd el.Előbb sötétedik,több idő lesz.
2016. okt. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorítást, támogatást!
2016. okt. 4. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!