Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leepilálom a karomat akkor...

Leepilálom a karomat akkor fekete szőr nő majd ki?

Figyelt kérdés

milyen gyorsan nő vissza a szőr?

nagyon bedagad?

foltos lesz utána?


2010. ápr. 30. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
különben lány vagyok
2010. ápr. 30. 17:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Epilálástól (nekem legalábbis) ritkult és világosodott a szőröm. Karon kicsit fájdalmasabb mint lábon, de nem vészes. A bőrtípusodtól függ, hogy foltos lesz vagy bedagad-e utána. Ha érzékeny, akkor igen. Egyébként gondolom a lábad már epiláltad, ugyanannyi idő, míg visszanő a kezeden is kb. (két hét nagyjából)
2010. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én tegnap epiláltam először a karomat.

utánna egy igeig piros volt, de nem dagadt be...

szerintem egy-két hétig sima lesz.

amúgy ha már borotváltad a karod és már megerősödött akkor sokkal fájdalmasabb.

2010. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 1-2 napra rá kis fehér hólyagok szoktak kijönni rajta, de nagyon nagyon sok :(( úgyhogy én maradok a szőrtelenítő krémnél
2010. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válszokat

utolsó milyen szörtelenitő krémet használsz?

2010. máj. 1. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Először olyan színű szőr nő ki, mint amilyen előtte is volt. Ha sokáig tövestől szőrtelenítesz (epilátor vagy gyanta), akkor pár év múlva már esélyes, hogy halványabb és sokkal kevesebb lesz.

Változó, hogy milyen gyorsan nő vissza, van akinek négy hét, de nekem pl kettő...

Olyanról még nem hallottam, hogy bedagad:)

Nem foltos lesz, hanem ha érzékeny a bőröd, akkor több-kevesebb ideig piros pöttyös.

Szerintem először mindenféleképp próbáld ki az epilátort/gyantát, és ha nem jó a bőrödnek, csak utána a szőrtelenítő krémet.

Én a lábamon használtam pár évig a krémet, és már nagyon durva volt...tökre megerősödött tőle:( Persze van, akinek nem erősödik...ez is változó. De szerintem ne krémmel/borotvával kezdd.

2010. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!