Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam az élesztőt...

Hogyan használjam az élesztőt a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Instant élesztőpor-om van, azt hogyan tudom használni a pattanások ellen ??? egyem meg ? vízzel oldva kenjem az arcomra ?
2010. ápr. 30. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az arcodra kell!!!
2010. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egy fél kávéskanályni tejjel keverd el egy de télleg nagyon nagyon nagyon pici tejjel, h ien sűrű massza legyen, amit az arcodra kell kenni, jah és ne port hanem élesztő kockát (45-50 forint) használj, jah és lehetúleg meleg tejjel, de az annyira nem fontos. enni meg ugy lehet h asszem van sörélesztő tabletta, homeopátiás boltban lehet kapni(asszem, vagy ha nem akkor vmi gyogynövényes boltban), de az annyira nem használ asszem, meg ezt a kocka élesztő is lehet enni, ugy h apró golyócskákat gyursz és lenyeled, de h ezekből mennyit kell egy nap enni, azt viszont már nem tudom, ezeket is barátnőmtől tudom :)

sok sikert cupp :)

(hupsz kicsit sok lett az asszem bocsi de már nem javitom ki :D)

2010. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kössz. Akkor porral semmire nemmegyek ?
2010. ápr. 30. 19:27
 4/10 anonim válasza:
bár ez is kocka élesztős tipp, de nekem anyukám javasolta, hogy ha undorodok tőle, tördössem bele joghurtba :) és tényleg, így még akár finomnak is mondható. kellemest a hasznossal:)
2010. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát énis ugytudom hogy a kockaélesztöt kell megenni.

de ne folyadékkal és utánna is csak pár órával igyál egy keveset mer megdagad.

2010. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát megcsinálhatod porral is, csak a kocka az igazi
2010. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
rákenni nem szabad.Edd meg.ha undorodsz tle akkor marad a tabi.Az még elviselhető.
2010. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg is eheted és az arcodra is kenheted, egész nyugodtan (:

Amúgy jó a por is, szerintem...hisz ugyan olyan mint a kocka csak por. (és ahogy az előttem lévő válaszoló írta,egy kis tejjel elkeverve felkened az arcodra hagyod megszáradni és utána lemosod.

Viszont ha enni szeretnéd,akkor jobb a kocka élesztő mivel az egybe van.

2010. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ezt már én is próbáltam :) előre szólok, hogy szeritem írtó büdös, de próbáld ki.. pár csepp langyos vízzel felhigítod az élesztőt, és elkevered, hogy kicsit sűrübb állaga legyen. :)
2010. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kerekedj felul az eleszto iranti undorodon, es a jo cel erdekeben tomd magadba a kockaelesztot. Max utana igyal vmit ami elveszi az utoizt. En is utaltam a szagat, izet, de a vegeredmeny miatt megerte :)

Az instant az nem er semmit, az igazi, regi, sargacsomagolasu eleszto a tuti a fortelmes bukejaval... :)

2010. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!