Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen vettem Clean...

Pattanások ellen vettem Clean and Clear Blackhead tonikot és Blackhead bőrradírt. Melyiket használjam elöször és mikor? Reggelente, este? A tonikból mennyit használjak egyszerre? 19/F

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

szia. a bőrradírt heti 1-2* használd, többször nem. A tonikot pedig én szappanos arcmosás után, és hidratálókrémezés előtt szoktam. Egy vattára tegyél valamennyi tonikot, nem kell eláztatni a vattát, de azért legyen rajta bőven, és kend végig az arcod vele egy nap legalább kétszer. De ha alkoholos, akkor használj utána hidratálókrémet, mert a tonik szárítja a bőrt.


18/L

2010. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez mitesszer ellen van tudtommal!!!blackhead szerintem azt jelenti:P
2010. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A bőrradirra napi használat van írva, azt írják be kell masszírozni, majd leöblíteni, valahol olvastam hogy fel kell kenni és rajt hagyni 10-15percig. :/

Van alkohol a tonikban. Hidratálókrémezést nem szoktam :) Lehet kellene? :) Milyen krémet használsz?

ehet kellene rendelnem még valami "hülyeséget" az Avontól vagy az Oriflame-től, csak nem tudom hogy mit :)

Mikor szoktál tonikozni, radírozni?


Jó lehet borotválkozási arcesz helyett ez a tonik? :)

Vagy ha borotválkozási után radírozok az jó? :)

Hát a lányok lehet ezekre lehet nem tudnak válaszolni :)

Köszi a segítséget.

2010. máj. 19. 17:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen második, azt :) Nm vészes az arcom, de gyakran előjennek :/
2010. máj. 19. 17:45
 5/10 A kérdező kommentje:

B@sszus most jöttem rá hogy a kettő nem úgyanaz xD

Nah mindegy azért kenegetem vele magamat ha már megvettem, valamit talán használ, legalább kitisztítja a pórusokat vagy ilyesmi :)

2010. máj. 19. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne használd mindennap a bőrradírt! Majdnem mindegyikre ez van ráírva, de a kozmetikusok sem véletlenül ajánlják MAX egy héten kétszer. A borotválkozás utáni arcszesznek teljesen más a funkciója, de lány vagyok, nem tudom hogy jó-e helyette. Én tonikoznám az arcomat mellette. :) A hidratáló krémem víz alapú, mert a túl zsíros krémek zsírosítják a bőrt. Zsíros krémet csak éjszakára szoktam magamra kenni. Bemész egy dm-be, rossmann-ba, és megkérdezed hogy melyik krém kevésbé zsíros. Tonikozni reggel ébredés után, és este lefekvés előtt ajánlott, én napközben is szoktam sminklemosás után, esetleg délutáni alvás után, de napi kétszer elég tonikozni. Ha még esetleg van valami kérdésed, vagy valamit kifelejtettem akkor szólj.


18/L első válaszoló

2010. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
avontol rendelhetes az arctisztito habot PURE PORE FECTION....nagyon jo pattanasra
2010. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát használom naponta mindkét terméket, tonikot 2x is, talán kevesebb pattanásom lesz :) Mert mitesszereim nincsenek. Azt kérdezem, hogy mit kérdezzek? :) Mit kell még tudnom? :P
2010. máj. 22. 17:02
 9/10 Dorka.Mehn válasza:
Hol vetted ?
2016. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

DM-ben azt hiszem, de már nem emlékszem rá. 6 éve volt jesszus :D Szerencsére mitesszerem azóta sem volt.

Bőrgyógyász a Zynerit oldatot írta fel. Az se rossz, csak eléggé rossz szaga van :D

Bepanthen Plussal szoktam lekenni az arcomat is jól eltünteti a kinyomkodott pattanásokat :D Néha elég problémás az arcom, azt hiszem fel kell keresnem egy magán bőrgyógyászt, aki foglalkozik is velem. Szerintem valami emésztési gond miatt jönnek ki néha.

Próbáljátok ki esetleg az A vitamint retinol formájában. Csak ne vigyétek túlzásba, mert tárolódik a szervezetben, zsírban oldódó vitamin. Inkább karotinok formájában javasolt A vitamint fogyasztani, de a bőrnek/a pattanásoknak talán jobb néha egy kis retinol.

2016. júl. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!