Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Növesztem a hajamat, de olyan gondom támadt, hogy a hosszú, összefogott hajamból mindenhol rövod kis szálak állnak ki, amik ugye elveszik az elegáns hosszú haj stílusát.


Másokat látok, mindig hosszúszálú rendezett frizuja van, nekem meg nem lehet úgy beállítani. Arról nem is beszŕlve, hogy a fülem környékén éppen olyan rövid a hajam, hogy nem tudom befogni. Az egy másik téma, de talán összefügg.


Mit tudnék tenni ezekkel a rövid szálakkal a hajamban? Google nem dob ki semmi hasznosat.

19F

Ui: a tojásfehérjés pakolást azért kipróbálom.


2016. nov. 29. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ionos hajkefe
2016. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizes vagy hajlakkos vagy hajzselés fogkefével odaigazítod a többihez (persze nem azzal a fogkefével amit használsz)
2016. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hehe, köszönöm. :D
2016. dec. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!